1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie jakości kabli VGA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dwd, Maj 31, 2010.

1. dwd

dwd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szukałem... nie znalazłem.
    Zamierzam kupić kabel VGA i mam prośbę. Czy możecie ocenić w skali od 1-10 jakość tych kabli?

- Taki za 10zł np. KX1A KABEL XBOX 360 VGA HD AV OBRAZ CRV LCD PLAZMA (1049871003) - Aukcje internetowe Allegro

- taki troszkę lepszy COIL KABEL DO Xbox 360 VGA HD AV GOLD (1049414519) - Aukcje internetowe Allegro

- orginał M$ KABEL VGA XBOX 360 ORYGINAŁ MICROSOFT (1058723762) - Aukcje internetowe Allegro

- no i Big Ben

Chodzi mi o to, żeby zobaczyć jaka jest różnica w jakości pomiędzy nimi. Czytałem, że dużo zależy od szczęścia...

2. Lotnik421 Xbox One

3. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Otoz: Padlo za 10pln kupilem kiedys za 35pln na miescie, obraz na obrazie, jakies paski - co sie pozniej okazalo wiele ludzi tak ma. Tego drugiego nie widzialem, a MS mialem i jakos obrazu przewyższała DVI-HDMI pod monitorem ze wzgledu na typowo "pecetowe kolory". Bierz oryginal, pewny zakup.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Często też zależy często od odbiornika. Mam kabel za 10zł na tv żyleta nikt nie podważy jego jakości. Na monitorze obraz przesunięty tragedia, na 2 tv LG obraz żyleta, 3 tv samsung lipa, 4 tv samsung wyższy model obraz żyleta. Więc ciężko określić kabel tani.

5. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    a ja juz zakupilem za 35zł kabel orginalny i dla mnie bomba piekna graficzka i wszystko tylko mam pytanie jak podlacze do monitora to jest mozliwosc ze nie bedzie tych poziomych paskow?

6. tajson86

tajson86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wawa
    możliwość jest,ale będziesz miał rozciągnięty obraz w pionie

7. Conviction

Conviction Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koło
    Witam.ja Mam kabel HDMI jestem bardzo zadowolony mi nie jest do sczescia potrzebny kabel VGA mi wystarcza ten.Ale jesli ci jest tak bardzo potrzebny ten kabel to sobie kup ale moim zdaniem to jest strata kasy bo za VGA dasz 50 zł a HDMI mozesz kupic juz nawet za 20 zł.Przed kupieniem kabla HDMI miałem słabą grafike na xbox-360 a po kupieniu i podłaczeniu kabla do TV i konsolki grafika polepszyla sie o duzo.Wogole detale sa lepsze Wizualnosc tez i daje to tez ze kabel ci sie nie placze bo VGA jest minimum 5 m a ja HDMI mam 2 m i starcza mi bez problemu.ale to jest twoj wybor wiec ty wybieraj jaki kabel chcesz kupic ja tylko wyrazilem swoja opinie na temat tych dwoch kabli.

8. maciongix

maciongix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Mam kabel za 25zł i monitor 17cali lcd NEC i zauważyłem że jak mam rozdzielczość 1280x1024 to są takie paski i obraz na obrazie, lecz gdy ustawię 1280x720 (HD) to paski znikają i obraz jest idealny ale rozciągnięty więc ludzie którzy piszą że na telewizorach mają dobry obraz mają racje bo to są telewizory HD.

Wczytywanie...

Poleć forum