1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie RGH na TX Coolrunner i Squirt360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hiroshima, Grudzień 28, 2012.

1. hiroshima

hiroshima Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy poza zastosowaniem chipów TX Coolrunner i Squirt360 do różnych płyt głównych mają one inne różnice np. Coolrunner jest lepszej jakości, szybciej bootuje, jest mniej awaryjny? Czy wychodzi mniej więcej na to samo?

Czy do Trinity robi się RGH na Coolrunner czy już na Squirt?

Czy jako właściciel Corony v1 na SQUIRT 1.2 REV B BGA mogę się spodziewać jakiś przykrych niespodzianek? Czy też jest to na tą chwilę najlepszy chip na RGH dla tej płyty głównej?

Z góry dzięki za odp ;).

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Porównanie RGH na TX Coolrunner i Squirt360

Chipy są uniwersalne, mozna ich użyć do każdej płyty głównej.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. hiroshima

hiroshima Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Napisałem do przerabiającego i jednak się okazało, że jest to CoolRunner. Jakoś jestem bardziej przekonany do tych chipów, chyba dlatego że najwięcej osób na nich przerabia.

Zastanawiam się, dlaczego niektórzy oferujący przeróbki robią do Trinity na CoolRunnerach, a Corony już na Squirtach? Kwestie ekonomiczne, łatwiejsza przeróbka, czy zbieg okoliczności?

Wczytywanie...

Poleć forum