1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian4fabregas, Grudzień 8, 2010.

1. damian4fabregas

damian4fabregas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Porównanie - Nowy Xbo'x- TV

Właśnie dzisiaj przed godziną 18 kurier przywiózł mi nową konsolkę Xbox'a 360 slim 4gb+1pad+kabel HDMI+ gra Fifa 11.

Podłączyłem ją w salonie do TV LG 32" Full HD i obraz ładny, gra mi się fajnie.

Jednak:
    -nie zamierzam tam grać, bo mam swój pokój od tego.
    -w moim pokoju Xbox'a od Routera będzie dzielić 3 metry (lepszy zasięg=brak jakichkolwiek lagów)

A więc tak. Mam budżet w wysokości 1200zł na telewizor i tu moje, pytanie na jaki się zdecydować?
    *na pewno nie mniejszy niż 26", wiem że za te pieniądze nie kupie nic większego niż 32", więc wybór pada na TV o przekątnej ekranu 26" 27" 28".

Więc znalazłem takie oferty:
    1> TV LCD LG 26LD320 bez ściemy ANTRAKS CZĘSTOCHOWA (1348532291) - Aukcje internetowe Allegro
    Wydaje mi się że to byłby dobry wybór. Szybki czas reakcji 5.2ms, dynamiczny kontrast 30 000:1 i ogólnie wszystko co potrzebne.
    2> Telewizor Thomson 26HR5234 26" MPEG-4 USB (1352210673) - Aukcje internetowe Allegro
    Ten thomson ma lepszy czas odświeżania bo 5.0ms, niedużo słabszy kontrast 25 000:1 i wszystko co posiada powyższy LG, tylko ten jest tańszy.
    3> Telewizor LCD 26" SHARP LC26S7EBK LC-26S7EBK (1360262214) - Aukcje internetowe Allegro
    Ten wydaje mi się najsłabszy, ma najmniej wejść i wgl dużo mniej opcji od dwóch poprzedników, jednak ma najlepszy kontrast bo aż 50 000:1.

TAK, wiem że to tylko HDReady, ale przy tym rozmiarze TV raczej nie będzie tego widać.

Który z nich będzie najlepszy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    lepiej będzie kupic monitor. Też miałem taki sam dylemat jak ty, przeczytałem z milion for itd i zdecydowałem się na monitor i nie żałuję. w domu mam naprawdę dobry TV i jakośc jest wyraźnie lepsza na monitorze

4. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Może poproś rodziców o dołożenie się do telewizora , ja miałem 26" i nie było tak fajnie jak na 42" polecałbym jakiś tv 32" i full HD , różnica mała ale zawsze coś

5. damian4fabregas

damian4fabregas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No, ale TV będzie służył również do oglądania TNK, więc raczej zostanę przy wyborze telewizora.

6. kubas

kubas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam monitor z tunerem TV, przykladowo Samsungi z serii HD. Sam takiego uzywam (Samsung t240HD) do konsoli Xbox 360 i jestem zadowolony

7. zwk kubus

zwk kubus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Czy jeżeli posiadam zwykły monitor plazmowy dell, i wejście jest tylko do kabla od PC (MONITOR->PC), dostane taki kabel pasujący od xboxa do tego monitora? powiedzmy odlaczam kabel od kompa i podpinam kabel od xboxa. Jest coś takiego?

istnieje taki kabel przełącznik do zwyklego monitora?

8. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie pisz postów pod postem!! jak masz w PC hdmi to w konsoli też masz - wystarczy jeden kabel.

Wczytywanie...

Poleć forum