1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porównie GTA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cosmaty1986, Sierpień 12, 2010.

1. cosmaty1986

cosmaty1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Olsztyn
    Witam
    Zamierzam kupić GTA 4 lub GTA Episodes From Liberty City ale nie wiem którą wersję wybrać i jakie są różnice między nimi ? Czy wyżej wymienione gry występują z polskimi napisami ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Auto

Auto Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Białystok
    Wyżej wymienione gry nie występują w wersji PL.Różnice między niby są nie wielkie. GTA Episodes From Liberty City to dodatek do GTA IV (nie potrzeba mieć GTA IV) Na pewno GTA IV ma zabawę na więcej godzin (misje itp) W GTA Episodes From Liberty City masz spadochron parę nowych wozów i nowe misje. Polecam obie części bo zabawy jest na kilka fajnych godzin.

4. vir84

vir84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Uzyj szukaji, byl identyczny temat na foruM!

6. Werter60

Werter60 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    cosmaty1986 Bierz GTA IV wraz z dodatkami;)

7. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Są 3 paki fajne mam sam taki za 140zł mam Gta4+ epizod LC+ Ballada o geyu Tonnym.

8. Adrianox360

Adrianox360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Trochę śmieciowaty robi się temat. Ja przeszedłem obydwie gry (GTA IV i Epizods from Liberty City) jeżeli prędko kolejnej gry sobie nie kupisz to kup podstawową wersję GTA IV z Niko, fabuła jest o wiele dłuższa, jest też więcej do robienia (misjie poboczne, prace, znajdźki) jeżeli będziesz chciał zrobić grę na 100% to zleci Ci masa czasu, ja sam spędziłem ponad 70h przy tej grze, a mimo wszystko nie mam calaka (nie znalazłem 1 głupiego gołębia z całych 200, oprócz tego zabrakło mi z 10%). Epizody to już krótsza przygoda ale także naprawdę warta polecenia i zagrania, mi pierwszy dodatek The Lost And Damned zajął 9h, ale The Ballad of Gay tony już 25h, klimat w balladzie jest genialny, imprezki, balety, popijawy, misje pełne akcji jak w dobrych filmach sensacyjnych :)

10. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. wojtas453

wojtas453 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokladnie, raczej lepiej bedzie najpierw przejsc gta IV zwykle, potem zastanawiac sie nad dodatkami.

12. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja także polecam najpierw podstawke, chyba że olejesz całkowicie Singla i chcesz tylko multi. Wtedy lepiej brać epizody

13. dererere

dererere Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    gta 4 najpier koniecznie. ale trudne jest na końcu. ja utknąłem na misji "in mourning" gdzie trzeba dimitrija zestrzelić z rpg tylko dimitrij leci helikopterem a ty stoisz na łodzi

14. SoTeR

SoTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    Tak jak koledzy wyżej pisali, najpierw przejdź sobie GTA 4, sprzedaj i kup sobie dodatki. :)

Poleć forum