1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Krakoos, Sierpień 7, 2015.

1. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Taki luźny temat. Pewnie Seth się wścieknie :spank:. Co tam. Najwyżej usunie.
    Czasem trzeba wyjść poza schemat.

Dziś będzie o nadchodzących grach tej jesieni. Co sądzicie? Co będzie największym przebojem i czy jakaś gra zbliży się choć na wyciągnięcie ręki do Wiedźmina 3.
    Póki co mam preorder na Fallout 4 ale strrrrasznie kusi Star Wars: Battlefront.
    Ciekawie wygląda też Mad Max, ale trochę niepokoi fakt, iż wychodzi na poprzednią generację.

GOW bym brał w ciemno, gdyby wydali wszystkie 3 części.

-=SETH=- lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wątek przyklejony.
    Tylko bez kłótni i OT proszę.

4. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    sadze ze duza sławę zbierze Forza 6 :) Ja osobiście czekam tez na Lare ale jako multi to mysle ze Fallout 4 bedzie ok

interesowała mnie tez Mafia III ale na ta chwile odpuszczam

5. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Zeby tylko nie dali doopy z battlefrontem bo czekam na ta gre jak szczerbaty na suchary

6. jagmar

jagmar Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    159
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    ja czekam na Forze 6, Quantum Break no i wiadomo Tom Clancys (the Division i Wildlans).

Nie pogardzę również nowym hitmanem i... fajnie by było jakby tekken 7 wyszedł w końcu ;)

7. f1older

f1older Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    183
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Evergreen Terrace 742
    forza 6, mgs 5, fallout 4, just cause 3. reszta dla mnie może nie istnieć. ;P

ps. ależ mi się cyferki ułożyły. :D

Hubson1337 lubi to.
  8. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Like a boss :>

9. Krakoos

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    No właśnie. Tomb Raider. Zapomniałem.
    Szkoda że Fallout 4 i Star Wars wychodzą tak blisko siebie. Nie da się ogarnąć wszystkich gier. The Division i Quantum Break to dopiero 2016.

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Dodatek do destiny + Halo 5 i do konca roku mam w co grać choc znając życie i tak zakupie cos dodatkowo .

11. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ja po zagraniu w Ground Zeros bardzo sie napalilem na MGS5, do tego oczywiscie Forza 6, Lara no i moje ukochane WWE 2k16, te gry kupuje w ciemno odrazu, reszte kupie po premierze jak potanieje <ok>

aaaa zapomniałem o Gearsach bo tanie sa :D

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dla informacji :)
    1. Mad Max nie wychodzi na poprzednią generację. Chyba, że poprzednia to dla cb XO i PS4 :D . Prace nad wersjami X360 i PS3 zostały dawno wstrzymane.
    2. Kupując nowego GOW dostajesz dostęp do GOW 1,2,3 + Judgement jeżeli zagrasz w GOW:UE do 31.12 - oczywiście GOW serie otrzymasz jak wejdzie wsteczna kompatybilność dla wszystkich.

Ja czekam na:
    Tomb Raider
    Mad Max
    Forza 6 (która sobie sprezentuje "chyba" na urodziny we wrześniu)
    MGS5
    Star Wars Battlefront
    Just Cause 3 (chociaż jakoś mega nie jestem przekonany do tej gry)

13. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Forza 6 - obowiązkowo,
    Tomb Raider - jak wytrzymam to dopiero na PC,
    Halo 5 - ciekawi ale nie mam wielkiego parcia,
    Gears Of War Unlimited - chętnie zagram,
    Metal Gear Solid 5 - nigdy mnie ta seria nie interesowała ale jak wyjdzie też na PC to nie omieszkam zagrać a może mi się wkręci,
    Star Wars - korci ale odpada ze względu na brak singla,
    Just Cause 3 - na bank zagram ale po słabej drugiej cześć nie mam już parcia na tą serię.
    Crackdown 3 - obowiązkowo,
    Mad Max - w ogóle mnie nie interesuje.

14. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    294
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Jaj w tym roku czekam tylko na:
    Mad Max - post-apo łykam bez popity
    Fallout 4 - wiadomka
    Wasteland 2 - jak wyżej
    Może wyjdzie jeszcze jakaś gra, która mnie zainteresuje, to się przyjrzę, ale na chwilę obecną i tak jestem do tyłu z kilkoma tytułami (choćby Wiedźmin 3, którego jeszcze nie kupiłem, bo hypu na grę nie miałem, a właściwie to na zakup od razu po premierze). Do tegoczekają na mnie gry z EA Access, Ryse: Son of Rome oraz State Of Decay: Year One Survival Edition. Jest dobrze.

15. Krakoos

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Zasugrowałem się tym:

16. Trick76

Polubienia:
    294
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Jeśli brak wersji na X360 i PS3 sprawi, że gra będzie wyglądała lepiej, to jestem za. Oczywiście szanuję posiadaczy konsol poprzedniej generacji, ale w końcu kiedyś musi nastąpić podział i sytuacja, że nowe gry będą wychodziły już tylko na aktualną generację. Trzymam kciuki za Mad Maxa. Oby był to rewelacyjny tytuł.

17. Sebsky

Sebsky Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie pewniaki (na tą chwilę) to:
    - Fifa 16 - gram w każdą cześć od 2000 roku więc i ta mnie nie ominie. Do tego mamy ekipę na wirtualne kluby więc zapraszam chętnie wszystkich graczy.
    - Forza Motorsport 6 - fan serii i do tego jedyna solidna gra samochodowa jak na razie.
    - Rise of the Tomb Raider - mega klimat, mocno zainteresowany po pierwszej części. Chciałbym żeby w tej części nie było Mutli bo w poprzedniej był straszny.
    - Fallout 4 - Fallout 3 zrobił na mnie duże wrażenie, a 4 opiera się na poprzedniej więc biorę w ciemno.

Pół na pół:
    - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - ciekawy tryb multiplayer (5vs5), jeżeli znajdzie się ekipa to chętnie pogram.

Odpada jak na razie po dotychczasowych informacjach:
    - Need for Speed - dużo fajnych zapowiedzi dlatego pewnie wyjdzie jak z Watch Dogs. Do tego po jednych z filmików z latającą kamerą i modelem jazdy niczym w Burnout gra mnie nie przekonała. Niby powrót do korzeni, ale jakoś w to wątpię. Ostatnie parę części mnie zawodziły, więc na cuda nie liczę.
    - Call of Duty: Black Ops III - tryb kooperacji w kampanii, fajna sprawa. Ale po obejrzeniu relacji z meczu na Gamescom 2015 zrezygnowałem z gry. Klimat w ogóle mnie nie wciągnął i do tego multiplayer dalej opiera się na zabawie w berka. Ogólnie Titanfall 2...
    - Halo 5 - przeszedłem wszystkie części na x360 w trybie coop, ale klimat kosmosu kompletnie mnie nie interesuję, bez szału.
    - Star Wars: Battlefront - znakomite sceny z trybów multiplayer, ale nigdy nie grałem w żadną z części. Z czegoś trzeba odpuścić :)
    - Just Cause 3 - w tej grze można tak na prawdę i wszystko i nic, odpada.
    - Hitman - jeżeli chcą mi wrzucić wersję demo za 250 zł to chyba sobie żartują.
    - Mad Max - po prostu mi się nie podoba.

Są to chyba wszystkie gry z tych większych premier do końca 2015 roku. O reszcie gier na razie nie wspominam bo za mało informacji o nich mamy. Jedynie co mogę powiedzieć o Mafii 3, że zepsuli kompletnie tą grę. Po wrzuconym ostatnio filmiku z gry, złapałem się za głowę i chciałem płakać. Wybuchy przy kolizjach i dachowanko - śmieszne. Jakieś pioruny nad głowami, autocelowanie na koła, eh :(

Pozdrawiam,
    Sebastian.

PS. Dodawać do znajomych Gt: S3BSKY. Chętnie pogram na multi we wszystko co mam :)

Ostatnia edycja: Sierpień 8, 2015
  18. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    310
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    To od początku.
    Forza 6 - jest ultimate a po drodze dokupuję vipy do wcześniejszych wydań żeby otrzymać wszystkie możliwe samochody na start. Taken King także czeka już na dysku. Potem dopiero fallout i ze względu na niego odpuszczam sobie Tomb Raider (choć poprzednia część bardzo mi się podoba) a także Halo 5 (MCC także czeka na ogranie). Gry super ale sorry do F4 dla mnie żadna startu nie ma ;). Star Wars to nie mój klimat i brak singla - pewnie wypróbuję w ea access. Fifa będzie tania jak barszcz ze zdrapek które ludzie dostaną z bundlami. Gier na dysku do tego tyle nieogranych że aż wstyd się przyznać tak więc będzie w co grać. No i oczywiście obydwa kotlety pod koniec sierpnia tez biorę (gow i dishonored ). A przyszły rok należy do quantum break i nie mam żadnych wątpliwości że to będzie mega hit. ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

19. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    GOW remaster to jest must have !!! oczywiście forza pozamiata , ciekawi mnie tom clancys the division , jedni mówią że crap drudzy że jest ok , tylko jedno ale ta gra tylko pod multi ;/

20. Krakoos

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Miałem preorder na GOW i Fallouta 4 i anulowałem. :)
    Sam nie wiem czemu. GOW musi poczekać, a Fallout 4 po wstępnych opiniach wygląda jak postapokaliptyczny COD. Pewnie i tak się skuszę, ale póki co mam mieszane uczucia. Za to gdybym mógł mieć już Quantum Break... ehhh

21. Trick76

Polubienia:
    294
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    Ja odliczam już tylko godziny, by dorwać w swoje ręce Mad Max "The Ripper" Edition i reszta od tego momentu będzie mało istotna. Coś czuję, że pozostałe gry pokryją się lekkim kurzem. A Wy planujecie zakup Mad Max? Po gameplay'u na twitchu, widzę, że jest MOC!! Wooww. Do tego za jakiś czas kupię Wasteland 2, a pod koniec roku może Fallout 4.

Wczytywanie...

Poleć forum