Porozmawiajmy o nadchodzących grach

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Z tym to się zgodzę ceny kosmos. No ale tak to już jest..
 

Armin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gry po jakimś miesiącu czy dwóch tanieją. Ja np. nie kupuję gier w dniu premiery, bo jednak 250zł+ za grę to mało nie jest. A tak jak się chwilę poczeka, to się zaoszczędzi parę złotówek ;) Jest jeszcze opcja wymiany grami na Gametradzie, chyba, że ktoś koniecznie chce poszerzać swoją kolekcję na półce.
 

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Hejka, czy Wasteland 2 ma polski język? Pozdro.
 

mrok

Ryżownik
Ryżownik
Użytkownik
Tylko napisy :)
 

Trick76

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Tylko i aż napisy. Pytam, bo zazwyczaj gry kupione w UK mają polski dubbing / napisy, jeśli się przestawi w dashboardzie na PL. W Wasteland 2 jest dużo tekstu, wiec szkoda byłoby coś źle po angielsku zrozumieć. Dzięki.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ja tam oczekuje na Tekken 7 ale tutaj niestety brak bliższych info na ten temat kiedy i czy wogole gra się pojawi. A tak realnie to czekam na nową Lare, The Division, Reinbow Six chociaż ostatnio też zastanawiam się nad BO III mimo tego że po filmikach gra jakoś do mnie nie przemówila to chyba się na nią skuszę :D

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

JDziuk87

Świeżak
Świeżak
Call of Duty: Black Ops III - grał już ktoś? jakieś opinie? Zmieniło się, czy dalej to samo?:)
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Call of Duty: Black Ops III - grał już ktoś? jakieś opinie? Zmieniło się, czy dalej to samo?:)
Opinie masz w dziale gry

Wysłane z Xperia Z za pomocą palców
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
własnie dostałem kod na Gears of War (nie wiem po co mi) oraz na Gears of War 2 za zagranie w Ultimate Edition, ciekawe kiedy będzie reszta bo miały być wszsytkie części
 

Munga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem szczerze, że trochę jestem zawiedziony biblioteką konsoli. Obecnie ogrywam sobie nową Larę i jak skończę, to mam AC4:BF. Później sam nie wiem, może GTA kupię. Ale to jest wszystko co mnie "urzeka". Resztę mogę mieć na PC. Brakuje mi jakiegoś dobrego H'n'S jak GoW, Dante's Inferno, Castlevania :)
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja gram jeszcze w Ryse i powiem ze gra wymiata graficznie i fabularnie.Polecam ja gorąco.Potem biore sie za Thierfa,assasins 4, unity i 2 wolfensteiny,wiec jest w co grac
 

Munga

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No Ryse może kupię, ale to po TR i AC4:BF. Wolfa mogę mieć na kompa i jakoś mnie nie jara - przeszedłem 2 misje i zapomniałem o grze. Chociaż miałem chęć pograć. To samo FC4. FC3 na x360 jakoś mi odpadł po drodze. Nudziło mnie to latanie po mapie.
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
2 wolfensteiny za 69 zl kupione tylko 80 gb sciagania...
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co w ogóle sądzić o preorderach w dzisiejszych czasach, gdy deweloperzy i same gry aż tak rozczarowują? Wypada czekać tak conajmniej z miesiąc po premierze i wtedy dopiero kupować, gdy już wyjda conajmniej 2-3 poprawki. Przez ten czas możnapoczytać recenzje i się nastawić. Trochę mnie zdołowała ta jesień.
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Poczekac rok lub dwa az cena bedzie w miare normalna.
 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Poczekac rok lub dwa az cena bedzie w miare normalna.
To chyba najlepsza rada. Tylko jak tu mieć silną wolę gdy nadchodzą takie hity? Już postanowiłem, że odpuszczam Deus Ex, Dead Island 2, The Division i raczej Far Cry będzie musiał poczekać, ale jak się oprzeć Quantum Break? A co gdy wyjdzie Mass Effect Andromeda? Będę pierwszy w kolejce. GOW4? Nie odpuszczę. Znowu będę nieasertywny... :)
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szkoda pinidzy xddd
 

sondej1213

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
I eksy bym się nie martwił jeżeli chodzi o dopracowanie, ciężkie czasy dla portfeli nadchodzą

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Kozubek1945

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przy zarobku 1200 zl miesiecznie na umowe zlecenie to ciezko mi jest kupić gre za 230 zl za pudelko a 300 lub wiecej cyfrowo :)
 

yellowmen83

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szczerze....To pomyśl nad zmianą pracy....za te pieniądze raczej nie zaszalejesz przez miesiąc.
A gry faktycznie mają ceny z kosmosu. Na szczęście nie mam ciśnienia by mieć wszystkie hity już zaraz natychmiast.....choć nowa Lara kusi mnie strasznie.

Tapnięte z Note 4
 

Do góry Bottom