1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porsyowana płyta od xboxa, sposoby ratunku.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qooblu1996, Marzec 5, 2013.

1. qooblu1996

qooblu1996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam

Znalazłem dzisiaj gierkę, która niegdyś została porysowana przez Xbox'a. Leżał on na pufie i podczas gry został lekko szturchnięty. Nie było mnie przy tym, ale gra już potem nie była odczytywana. Faktycznie na bokach jest charakterystyczna rysa. Jest nieduża, no ale jest. I zastanawiam się co zrobić z tym fantem, bo w sumie jakby dało się to kosztem niedużym zrobić, to...
    Więc tak, najprościej byłoby oddać płytę do regeneracji. Niestety, bodajże w Bełchatowie nie ma żadnego takie punktu, przynajmniej ja nie słyszałem. Mam pytanie, czy da się to zrobić jakimś domowym sposobem, bezpiecznym dla xboxa? Słyszałem o ratowaniu płyt pastą do zębów itd., ale jak do PC to bym się nie przejmował, to do xboxa nie wiem czy takie coś to dobry pomysł i czy w ogóle na taką rysę to podziała. Próbował ktoś już takimi sposobami? :)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    najsensowniej oddac do regeneracji jeśli xbox nie czyta na allegro masz oferty

poszukaj numeru i przedzwon

4. qooblu1996

qooblu1996 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Bełchatów
    A ktoś nie wie czy VideoWorld się jeszcze tym zajmuje? Bo jest punkt w Bełchatowie, to bym jutro podszedł tam.

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    GAMES4YOU - gry na konsole, komputerowe i video. Sklep Śląsk, Katowice, Sosnowiec tu panowie zrobili z mojego medal of honor normalna plytke w którą można było pograć tyle ze to Sosnowiec

Wczytywanie...

Poleć forum