1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Port 30000 UDP

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Evill, Lipiec 9, 2010.

1. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Mógłby mi ktoś powiedziec jak go otworzyć bo nie mam zielonego pijęcia a chciałbym pograć w BC 2 Mam router Linksys WRT54GC v3

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aras64

Aras64 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałcz
    w ustawieniach rutera/modemu
    192.168.1.1- wpisz to w przeglądarce następnie się zaloguj (ew. może być 192.168.1.2 albo .3, .4, .5, .6, zależy ile sprzętu masz podłączonego pod PC)

4. Evill

Evill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    A móglbys bardziej to rozwinąć
    ok juz mam

5. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    na kompie -> start ->uruchom -> cmd -> enter.
    W czarnym oknie wpisujesz ipconfig i zatwierdzasz enter
    wyskoczy ci kilka adresów - przepisujesz do przeglądarki ten który jest obok "bramy domyślnej".

Logujesz się do routera i w sekcji "aplications and gaming" wybierasz "port range forwarding". w start-end port wpisujesz 30000 zaznaczasz UDP (jak chcesz to możesz też TCP, w sekcji "To IP address" wpisujesz adres ip xboxa.
    Na końcu zaznaczasz opcje "enabled" i klikasz na dole save settings.

Edit: możesz tez poprostu wpisać adres ip xboxa w sekcji DMZ i tyle.

Wczytywanie...

Poleć forum