Portal 2 - Dwóch graczy i cztery portale

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Flapyxb

Użytkownik
Użytkownik

Piotrek zdążył już wyrazić swoją radość z zapowiedzenia Portal 2, ale do dziś brakowało nam szczegółów dotyczących elementu, który cieszy mnie najbardziej - kooperacji.

Zacznijmy od tego, że Joystiq potwierdza, że dwóch graczy będzie dysponowało czterema portalami. Niby mogliśmy się tego spodziewać, ale czy wyobrażacie sobie, do jakiej gimnastyki zmusi nasze mózgi Valve?

Kooperacja graczy będzie możliwa zarówno lokalnie jak i przez sieć. Wspomagać ją będą znaczniki, pozwalające obrazowo opisać nasz plan partnerowi.

Z lektury wrażeń wynika, że w kampanii kooperacyjnej (oddzielnej od fabularnej) gracze będą musieli naprawdę napocić się nad kolejnymi zagadkami. Ostatecznie wszystko będzie sprowadzało się do wymyślenia kolejnych etapów planu i potem wykonaniu go co do joty. Satysfakcja będzie co najmniej podwójna. Szkoda, że przekonamy się o tym dopiero w 2011 roku.

Źródło: polygamia.pl
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
No pewnie niezła akcja będzie. Może nie skończy się słowami "**** z tym, odpalaj GTA" hehe.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Już Portal 1 męczył mózgownicę, 2 będzie masakryczna :D
 

ProEloHajter

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na dwójkę portala. Taki jestem na nią napalony, jeszcze na kompie pociskam w jedynke. A zagadki chce takie ciężkie jakby cały dom spadł mi na głowę. Lubie hardcore :DD
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom