1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Portal 2 - PROBLEMY

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez mikul1991, Kwiecień 16, 2011.

1. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Hej. Nie miałem przyjemności zagrać w pierwszego Portala, tak więc 2 mnie powalił z zaskoczenia.
    Gra jest niesamowicie wciągająca, jednak nie ogarniam do końca zasad w niej panujących.

Zaciąłem się na amen na jednej z zagadek, nie wiem gdzie jestem (45minut-1godzina gry? ), ale porobiłem kilka screenów.
    ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Jeśli ktoś już tam doszedł to proszę o pomoc!

Tutaj wypisujcie problemy z przejściem gry
    Jechu

2. Lotnik421 Xbox One

3. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dopiero przeszedłem ten moment i o ile dobrze rozkminiam to musisz zablokować laser klockiem, a potem ustawić portal na pochylni z obrazka 3 by potem wskoczyć w portal na obrazku drugim, a reszty dokona grawitacja o ile sam już tego nie wykombinowałeś, bo generalnie to nie jest taka straszna rozkimna. Wydaje mi się, że potem będzie gorzej.

4. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kombinowałem już z 30min na wszystkie sposoby i nic nie udało mi się zrobić;) Jak zwykle nie zauważyłem pewnie jakiegoś ****rela i to mnie zatrzymało (choć przeszukałem mapę dokładnie). Mimo tego co napisałeś nadal nie udało mi się zaliczyć tego. Nie mogę się dostać na drugą stronę mapy ukazanej na 1. obrazku.

PS. Klocek raczej będzie potrzebny w dalszej części więc nie może być wykorzystany do zablokowania lasera (trzeba bylo to zrobic zeby dostac sie na gorna czesc mapy)

5. Wijaczek

Wijaczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Portal 2 problem

Mam taki problem jestem w 5 chapterze (ucieczka). Chwile po tym jak robot w takim tunelu się gubi. Są tam jakieś zamknięte drzwi które swiecą na zielono i nie umiem tego przejść.

6. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @mikul1991

Ustaw jeden portal na lewej pochylni czyli tak jak tu: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Drugi daj na dole przepaści, i teraz rzuć się w przepaść do tego portalu a wyfruniesz z impetem z tego co jest na screenie i dolecisz do tej niedostępnej części areny :)

7. KwieciuJr

KwieciuJr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
  8. skonek1987

skonek1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podczepię się pod temat. Zaciąłem się w rozdziale 7, w pomieszczeniu z trzema odpływami każdego rodzaju żelu i platformą pod sufitem. Na platformę wskoczyłem ale dalej już nie mam pojęcia co robić. Dodaje zdjęcie wejścia do tego miejsca: ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

9. KwieciuJr

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    zatrzymałem się w tym samym miejscu. Niestety wszystkie Walkthrough'y są blokowane przez Valve, więc w tym momencie nie jestem w stanie tego przejść. A jak dostałeś się na tą platformę?

10. skonek1987

skonek1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeden walkthrough na youtube jest jescze dostępny: YouTube - Kanal von Shadowguard18 .Tylko że rozwiązanie naszego problemu będzie na part 29...żeby dostać się na platformę trzeba oblać ścianę z przodu pomieszczenia białym żelem (ta za odpływem z żelem niebieskim, na suficie nad nią jest miejsce gdzie postaw portal). Teraz na dole oblanej ściany zrób portal którym oblejesz podłogę żelem ślizgającym. Jak to zrobisz strzel jednym portalem na zagiętą część ściany, a drugim trochę niżej na pionowej części. Robisz rozpęd po pomarańczowym żelu, odbijasz się na plamie niebieskiego i wlatujesz w portal. Chyba nic nie pokręciłem

---------------------------------
    Rozgryzłem co dalej, na platformie jest już jedna plama niebieskiego żelu, dalej jest miejsce na portal. Sufit nad nim oblej żelem białym, a potem zrób na nim portal dzięki któremu oblejesz podłogę niebieskim. Teraz wystarczy powtórzyć operację wskoczenia na platformę i po odbiciu po dwóch plamach przelecisz dalej

11. KwieciuJr

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    dzięki za pomoc. kompletnie nie zauważyłem tej ściany u góry. Dalej jesteś na tej pierwszej platformie? Bo ja już przeszedłem trochę dalej ;)

12. saw600

saw600 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Hello ! :) Jestem w takim pomieszczeniu co sobie wchodzę elegancko gada coś przez chwilę właściciel aperture science, tam troszke gada jakas asystentka o imieniu Caroline. Mam nadzieje że wiecie o który lvl chodzi. Pytanie ; jak to przejść ?

13. zabilimizolwia

zabilimizolwia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hej,

z tego co pamiętam to musisz wyjść na najwyższą rurę i w pewnym momencie będziesz mieć na dole miejsce gdzie możesz wstawić portal, drugi na tej pochylonej ścianie obok nieczynnej windy i "sru" do pierwszego portala... wyrzuci Cie elegancko na tą drugą platformę. :)

14. Dexar

Dexar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pomóżcie mam problem z portal 2 coop dlatego że niemoge wejśc nawet do gry z kolegom bo jak ja go zapraszam to mu nie wchodzi do gry a jak on mie to mi się nie włancza.Kumpel też prubował ale niedaliśmy rady.Ja i on mamy orginały

Gra na PC !!!!

Plis o pomoc !!!

Mój e-mail czermat@onet.pl
    Steam Dexar

15. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja zapraszam do Youtube :) tam są gameplaye podajże z calej gry, bo widzialem duzo partów :)

Wczytywanie...

Poleć forum