Portal.2.xbox360-charged

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
gra w sieci

nie ma narazie ap

 

Tomtrade

Użytkownik
Użytkownik
Pisze Dashboard Languages - Polish. Czy są związku z tym polskie napisy?

Piszesz "narazie nie ma ap". To znaczy że nie ma patcha czy nie ma w tej grze tego zabezpieczenia?
 

rafciu

Użytkownik
Użytkownik
Na razie nie ma ap2.5 ponieważ wraz z nowym dashem prawdopodobnie każda gra będzie je miała.
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
Portal.2.xbox360-charged
1) działa (2.0.12625.0 + LT+ v.1.1);
2) pełne "spolszczenie" napisów, komunikatów, itp itd.;
3) "głosy" oryginalne anglojęzyczne;


*stan na 15.04.2011r./15:53 - no rip of Xex CRC

+"humor"
-"loading`i" między każdą "komorą" bez względu na wielkość i skomplikowanie;

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
UPDATE:
+w pewnym momencie budzi duże skojarzenia z Rapture z Bioshock`a, ogólnie w pewien sposób nawiązuje;
+"ziemniak" :)
 

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie. mam Liteon'a Ixtreme 1.5 i dasha od kinektów. Nie działa mi AC:B NFS HP i Fable III. Portal 2 prosi o aktualizacje dasha. Czy jak zaktualizuje to i tak nie będzie działać?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanie. mam Liteon'a Ixtreme 1.5 i dasha od kinektów. Nie działa mi AC:B NFS HP i Fable III. Portal 2 prosi o aktualizacje dasha. Czy jak zaktualizuje to i tak nie będzie działać?
Będzie działać, ale przestaną ci działać CoD BlackOps, coD MW2 oraz Halo Reach. O ile je posiadasz
 

piotrek10h

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie mogę dostać tego dasha żeby zainstalować z pendrive? bo Z płyty Portala 2 albo mortal kombat pisze że nie może odczytać płyty i nie aktualizuje(płyty nagrane poprawnie)
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
a gdzie mogę dostać tego dasha żeby zainstalować z pendrive? bo Z płyty Portala 2 albo mortal kombat pisze że nie może odczytać płyty i nie aktualizuje(płyty nagrane poprawnie)
Zaktualizuj oprogramowanie konsoli
 

adwert

Użytkownik
Użytkownik
SSv2 dla versji Charged!!!:
Télécharger PORT2.rar sur Miroriii
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
Dodam jeszcze od siebie, że gra naprawdę niezła, dużo dłuższa od jedynki, w pewnym momentach może sprawiać wrażenie tworzonej na siłę (chodzi mi tu o linię fabularną, choć odczucie jak najbardziej subiektywne), ale gra się naprawdę fajnie. Co do zagadek to powiem szczerze, że parę razy utknąłem na dłuższą chwilę i (co bardzo przyjemne) gra potrafiła zmusić mnie do myślenia. Jeśli ktoś bardzo lubił jedynkę zakocha się w dwójce, jeśli jeszcze jego znajomość angielskiego pozwoli poczuć mu "smaczki" humorystyczne to nic tylko grać. Na koniec dodam, że muzyczka z końca gry powala zwłaszcza tekst (nie ma to jak na koniec koniec).
Pozdrawiam!

UPDATE :
Jest już "weryfikacja" po abgx`ie
 

timon12

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy nikomu to nie zawiesza się na samym początku jak mamy uderzyć "pokojem" w ścianę czy coś? dodam, że wypaliłem na verbatimce 2.4x i zainstalowałem na dysku w 100%.. nagrałem przedtem na kiepskich płytkach za 2zł i nie dało się zainstalować (przy 52-53 wyrzucało) oraz tak samo zawieszała się gra, w tym samym momencie... nie wiem co mam zrobić, abgxem przepuściłem i wszystko powinno być ok ale nie jest.

dodam, że mam iX 1.6 i użyłem 360wavespatchera. Mam napęd samsunga, który nie obsługuje AP 2.5 więc o te zabezpieczenia się nie muszę martwić, więc nadal nie wiem w czym tkwi problem... (soft na konsoli mam najnowszy 625)
 

freak10

Użytkownik
Użytkownik
to w tej wersji charged sa napisy PL?
 

kamislaw

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

eoneee

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jakiego dasha wymaga ten Portal 2? wkładając płytę konsola chce się zaktualizować, ale kiedy potwierdzam wywala błąd o zabrudzonym nośniku. Próbuję przez pendrivea wgrać dasha z www.xbox/support ale konsola w ogóle nie reaguje. Mam w konsoli dasha 2.0.12625.0 Ktoś z was kojarzy o co tu może chodzić?
 

BrettHopper

Użytkownik
Użytkownik
Po "weryfikacji" w abgx i autofixie gra ma dalej SS 1. Czy to oznacza, że nie można grać na live? Można grać tylko z konsolą odłączoną od internetu?
 

sikor1994

Użytkownik
Użytkownik
dograj ręcznie
 

BrettHopper

Użytkownik
Użytkownik
ściągnąłem ss od adwerta, jednak dalej mam ss1. coś robię nie tak?
 

szprocisyn

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam do was straszliwą prośbę:( Pożyczyłem od kolegi konsolę tylko dla tej gry. Ale nie wiem jak ja nagrać bo jestem totalnie zielony w temacie. Wiem że na tej konsoli jest Iextreme 1.61. Bardzo was proszę. Napiszcie krok po kroku co mam zrobić żeby to działało. Jak ktoś z Wrocka to dostanie piwo:)
 

BrettHopper

Użytkownik
Użytkownik
ściągnąłęm grę jeszcze raz, ssv2 z różnych źródeł i dalej to samo. Dodam, że robię to tak, że zaznaczam "Patch even stealth passes" wybieram pliki dmi i ss oraz wybieram do not autofix. Mimo to wciąż mam ssv1
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
(...) na tej konsoli jest Iextreme 1.61 (...) krok po kroku co mam zrobić żeby to działało (...) piwo:)
Miałem okazje testować ten obraz który opisałem w poście #10 na konsoli 2.0.12625.0 + iXtreme 1.61 w 100% działa.

Instrukcja:
1) pobierz obraz (źródło dowolne, chomik, rapid, ******* itp itd).
2) pobierz i skonfiguruj abgx360 (instrukcja dostępna na forum).
3) przepuść ściągnięty obraz przez abgx`a tak by wyszło to co w poście #10.
4) wypal obraz za pomogą dowolnego oprogramowania (najczęściej polecany darmowy ImgBurn) z najwolniejszą opcją nagrywania jaka jest możliwa (+ ew. weryfikacja) na dobrej płycie (najpewniej Verbatim).
5) pobierz najnowszy DASH ze strony Zaktualizuj oprogramowanie konsoli zaktualizuj z "USB", po restarcie może ci wyskoczyć błąd i czerwona dioda, olej to wyłącz konsole, wyjmij pena i ciesz się nowym DASH`em.
6) wkładaj płytkę, instaluj grę na HDD i ciesz się graniem :D
 

Do góry Bottom