1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Portal 2

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Touch!, Kwiecień 15, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa

Nazwa: Portal 2
    Data wydania: 22 kwietnia 2011
    Gatunek: FPP, logiczna, zrecznościowa
    Multiplayer: Tak
    Developer: Valve Software
    Wydawca na świecie: EA INC.
    Wydawca w Polsce: EA Polska

Opis:
    Portal 2 to kontynuacja pierwszej części stworzonej przez Valve w 2007 roku. Mechanika gry pozostaje bez zmian. Nadal musimy rozwiązywać logiczne łamigłówki o zróżnicowanym poziomie trudności. Nowością są specjalne żele posiadające różne właściwości. Twórcy oddali nam do dyspozycji 3 rodzaje: niebieski - działa na zasadzie trampoliny, pomarańczowy - zwiększa szybkość poruszania się, biały - w miejscu, gdzie jest ten żel, można tworzyć portale niezależnie od materiału z jakiego wykonane jest podłoże/ściana. W pokonywaniu przeszkód towarzyszy nam GLaDOS - sztuczna inteligencja sypiąca z rękawa zabawnymi tekstami. Całość chodzi na silniku Source. Mimo że ma on swoje lata, gra nadal prezentuje się bardzo dobrze. Polecam ją fanom Portal 1 jak również wszystkim, którzy lubią podczas gry używać szarych komórek. Gwarantuję, że Portal 2 dostarczy Wam wiele zabawy i satysfakcji.

Trailer:

Pegi: [​IMG]

Tekst autorstwa #Bazajaytee

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Cuchulinn

Cuchulinn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem chwilę (w końcu jest nowy mortal i nie ma czasu na pierdoły), nie ma AP25, fajnie, że jest po polsku i jest osobna "kampania" na splitscreenie gdzie gra się robotami, trzeba współpracować i ogólnie jest fajnie. W główną kampanie jeszcze nie grałem.

4. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Jak na razie mam za sobą wątek w singlu. Później rozpracuję Coop'a. Wrażenia? Doskonałe poczucie humoru autorów, etapy wymagające ruszenia szarych komórek bardziej niż w części pierwszej i długość jak dla mnie zupełnie odpowiednia. Nie chcę za bardzo poruszać tematu fabuły (Portal jako takiej nie miał rozwiniętej a grało się miodnie) nie chcąc być oskarżonym o spoilowanie. Gra obowiązkowa dla fanów pierwszej części a także dla tych, którzy w grze jak i w życiu potrafią ruszyć głową. Czego nie można powiedzieć o dwóch jegomościach stawiających Portalowi 2 ocenę 1 (sic!). Czyżby przemawiała przez nich złość wynikająca z niemożności przejścia któregoś z etapów? Następnym razem radzę pomyśleć prze wystawieniem takiej oceny. Jeśli macie czym...

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Już od dawna nie grałem w tak dobrą i oryginalną gierkę jak PORTAL 2 polecam każdemu. Graficznie i dźwiękowo jest OK i do tego ten humor ^^. Jeszcze raz POLECAM i daje 10.

6. falcon1984

falcon1984 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Super gierka, wciąga jak bagno. Bardzo fajne zagadki, graficznie też jest dobrze. Polecam :)

7. dzieciorób

dzieciorób Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    moim zdaniem zagadki były zbyt łatwe
    niektóre przeszedłem w ogóle nie rozglądając się i nie patrząc gdzie jest wyjście a tylko idąc przed siebie i strzelając portale w jedyne miejsca w których można było je tworzyć

nie było miejsca w którym bym się na dłuższą chwilę zaciął (w przeciwieństwie do pierwszej wersji gry)
    po połowie trochę się znudziłem szczerze mówiąc i tylko wyczekiwałem końca

za to humor naprawdę świetny :D kilka razy się zaśmiałem na głos ;D choć docinki glaDOS na początku fajne, później się zaczęły robić nadzbyt chamskie i bez smaku

poza tym zrozumiał ktoś wątek z paradoksami? :| totalnie bez sensu to było, aż żałośnie to wyszło
    moim zdaniem za dużo pomysłów na raz próbowali wrzucić do fabuły, a jednocześnie nie bardzo skupili się nad zagadkami

zakończenie nawet fajne - ma ktoś nagrane? szukałem na yt ale jeszcze nie ma :/
    moja ocena - 8/10 (choć to najdłużej wyczekiwana przeze mnie gra ostatnimi czasy, ale jedynką byłem jakoś bardziej zafascynowany)

I'm in a space :D

8. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    Komiczny humor czasami. Naprawdę przezabawny.
    Zagadki różnie od łatwych, po trudniejsze, przy niektórych czasem trzeba było trochę czasu spędzić.
    Pomysł z wprowadzeniem żeli i mostów świetny, można było się pobawić.
    Fabuła wciągająca jak cholera, ogólnie wszystko poza jednym na plus.

Gra się za szybko kończy, to jedyny minus ;]
    Aaa no i może, bo w sumie 'there is no cake', ponownie :p
    Ale tak "i'm in a space" powala :)

9. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    po kilku zagadkach nudzi się :/ monotonna, nie widzę w niej niczego śmiesznego tzn żadne dialogi mnie tam nie rozśmieszyły

10. Zupek

Zupek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Gierka wypas. Multi na split bardzo wciąga, szkoda że taki krótki (dwa wieczory i po sprawie) - 5 misji po 8 komnat (choć czasami trzeba się mocno zastanowić jak zadziałać razem by dalej przejść) i końcowe napisy. Single jak narazie się rozkręca fajnie i niewątpliwie będzie ciekawie aż do samego końca. Polecam każdemu.

11. juzek69

juzek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Świetna gra... Wyśmienity humor... Grafika, Głosy bohaterów... wszystko jest w tej grze na + ... dla mnie jedna z najlepszych gier tego roku... oczywiście na razie bo w tym miesiącu premiera Wiedźmina 2 na PC... oczywiście 10/10 ;P

12. roxes

roxes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Planeta Mako
    Po przejściu single i multi mogę stwierdzić tylko jedno ta gra wymiata i czekam na kontynuacje.

13. Konsek

Konsek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Moge ocenic coopa ktorego z kumplem przeszedlem calego. Ciekawe zagadki chodz niektore bardzo proste:p Jednak fun z gry byl 8/10

Wczytywanie...

Poleć forum