1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Portal] Nadciąga Pogromca w grach FPS

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez nakoz, Marzec 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Treść wiadomości znajduje się tutaj: http://xboxforum.pl/content.php?r=130-Pogromca-w-grach-FPS

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    byłbym zainteresowany tym padzikiem... gdyby nie kosztował tyle co nowy Xbox.

4. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    brawo ... nawet nie chcialo ci sie czytac napisow na poczatku filmu... ta gra to Halo Reach nie ODST...

5. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    chciałbym zobaczyć jak ktoś w to gra ale w sensie że kręcone kamerką jak wygląda ekran (XIM3) podczas grania

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    dokładnie niech pokażą jak ktoś tego używa anie gameplay gry która już wyszła.

7. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Brawo, poprawione, myślałem Reach napisałem ODST, może dla tego że pisałem to o drugiej w nocy kiedy wszystkie lumpki już śpią ale co tam wyszydzić zawsze można nie? Może zamiast krytykować sam zaczął byś używać prawego alta bo aż razi po oczach.

8. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Sprzęt fajny, ale ja jestem przeciwnikiem gry na konsoli na czymś innym jak pad (lub kierka do ścigałek :p)

9. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zanim coś takiego wstawisz #nakoz to poczytaj u źrodła na stronie xim3 czy OBsIV to nazwa firmy czy może raczej nik twórcy tego urządzenia......

Co do ceny drogie 149$, do tego niestety kupowanie czegokolwiek z USA to jesze podatek który trzeba do tej sumy doliczyć. Czy warto wydać 1tys zł ? Nie zapominajmy że potrzeba jeszcze dobrej myszy i klawiatury a to koszt następne 300-400zł ....

Podsumowując jak masz na zbyciu jakieś 1500zł ( doliczam przypuszczalne koszty przesyłki ) to kupować śmiało!

Ja dziękuje postoję....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum