1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

portale i czasopisma

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maniak123, Listopad 6, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,jakie kupujecie miesieczniki o tematyce konsol i jakie portale odwiedzacie?ja kupuje od ponad 8 lat Psx extreme,super gazetka,chociaz niekiedy nie zgadzam sie z zamieszczonymi tam ocenami gier.A co do portali to ppe.pl konslowisko.pl xboxsite.pl ps3site.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Jeśli chodzi o gazety to ja lubię jakoś Playbox'a ale zdarza mi się kupować inne gazety jeśli są ciekawe tematy,a portale to raczej Gry-OnLine.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko i wyłącznie CD-Action, a w necie czytam Gamezilla i CD-Action :)

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    tylko i wyłączn ie CD Action, czasem jakieś inne badziewie ale tylko ze względu na grę. A artykuły najlepze są tylko w CDA

6. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    W internecie to Gry-Online.pl Tvgry.pl i Polygamia.pl od czasu do czasu cdaction.pl i gamecorner.pl

7. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    CDA - Tu padłem ze śmiechu. :D W polsce nie ma prasy traktującej o grach czy sprzęcie komputerowym. A CDA to już w ogóle dno z artykułami pisanymi przez stado niedouczonych małpoludów. :) Polecam zagraniczne serwisy.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    żeby coś oceniać trzeba najpierw to poznać - w tym przypadku przeczytać chociaż jedną gazetę i dopiero się wypowiadać

9. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dla mnie PSX Extreme to najlepszy magazyn o grach, czasami na jakąś dłuższą podróż kupuję CDA, ale zdecydowanie lepsze jest psx

10. Zaborov

Zaborov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrołęka
  11. gołąb1962

gołąb1962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja czytam Psx Extreme ze względu na zawarty tam humor(raczej w starszych numerach) i profesjonalne recki w jednym oraz mogę się dowiedzieć o premierach różnych gier(tylko to pismo mi podchodzi, innych nie trawię) .
    Poza tym uwielbiam jak czytelnicy piszą listy do Butchera :D

12. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Dawno dawno temu, kiedy w polsce dopiero zaczęła dopiero wchodzić taka prasa na rynek. Wtedy może i owszem, coś tam było ciekawego, przede wszystkim łatwy dostęp do naprawdę dobrych gier za niskie pieniądze. I owszem, kupowałem regularnie tą gazetę chociażby ze względu na klasyczne tytuły które co miesiąc nam serwowali. A dzisiaj jak czasem zerknę w kiosku i przerzucę kilka stron to mogę szczerze powiedzieć, że gazeta nie nadaje się nawet żeby sobie podetrzeć cztery litery. Gimnazjalny humor i recenzje na poziomie artykułów z onetu. :) Powinni zrobić jakąś zbiórkę pieniędzy na dodatkowe szkolenia dla "redaktorów". W polsce nie ma fachowej prasy która rzetelnie mogłaby pisać o grach. Tutaj po prostu brakuje ludzi z branży którzy naprawdę się znają na rzeczy. Chcesz fachowej prasy? Famitsu - jak się postarasz to znajdziesz w internecie skalacje z tłumaczeniem na angielski. To jest prawdziwy magazyn o grach i świecie elektronicznej rozrywki. Dlaczego? Bo 90 % redakcji to byli twórcy gier którzy albo przeszli w stan spoczynku i teraz piszą, albo nadal są aktywnymi twórcami.

13. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    CDA i playbox mam prenumerate w kiosku playboxa a strony cd-action.pl gry online

14. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Psx extreme . Mimo że zmienił się naczelny to humor, obszerność , zawartość jest miodna. Jedyne czego nie lubię w tej gazecie to zdjęć ludzi przebierających się za postaci z gier ( jest na to określenie ale wyleciało mi z pamięci ram ).

EDIT : cosplay ( google.pl :_) )

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

Wczytywanie...

Poleć forum