1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana płya i kot assassin.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wersus, Grudzień 30, 2014.

1. Wersus

Wersus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Otóż dzisiaj grając w saints row the third mój kot postanowił pobawić się w assassin`a i zaatakować xbox`a 360 przez co płyta będąca w środku się porysowała. Udało mi się szybko zareagować i wyjąć płytę z napędu przez co nie uległa większemu uszkodzeniu. Gra działa, ale mam następujące problemy.
    1. Wiele dźwięków się nie odtwarza np. radia samochodowe.
    2. Niektóre tekstury wczytują się na moich oczach bardzo powoli.
    3. Wydłużone czasy ładowania misji itp.
    Tutaj powstaje pytanie. Czy jest jakiś sposób by temu zaradzić? Gra działa, ale te błędy są uprzykrzające.
    Informuje także, że jest to wersja the full package, a zainstalowanie płyty na dysku oznacza dla mnie utratę dlc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Z racji tego,że jak twierdzisz gra działa ale posiada błedy wysłałbym do regeneracji może coś pomoże

4. Wersus

Wersus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślałem nad tym, ale gra działa, a taka regeneracja nie zawsze przynosi oczekiwane skutki.

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja raz wysyłałem płytę do regeneracji ze względu na rysy bo gra nie chciała się zainstalować. Po regeneracji wszystko było ok, gra chodziła normalnie.

Wczytywanie...

Poleć forum