1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana płyta 4 dni po zakupie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lejtokolePOL, Maj 17, 2014.

1. lejtokolePOL

lejtokolePOL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam otóż założyłem ten temat, ponieważ mam mały problem, ostatnio dokonałem zakupu XBOX'a 360 Stingray 250GB, wraz z grą GTA V, i do tego czasu wszystko jest okey, lecz po 4 dniu grania oczywiście nie ciągłego, max 4h dziennie, w czasie gdy konsola działała wraz z włożoną płyta GTA V, postanowiłem przenieść konsole, lecz bardziej to mógłbym nazwać przesunąć, i co się stało? Podniosłem na 5cm max, lekko wtem nagle konsola z grą się zawiesiła i zaczeła oddawać dźwięk szurania się płyty, oczywiście odruchowo wysunąłem napęd, lecz było już za późno, gdyż teraz gdy odpalam płyte na nowo nic się nie dzieje albo nieustannie się płyta ładuje, albo wywala mi komunikat że "proszę przeczyścić płyte" i tu moje, pytanie do Was, czy to moja wina że przesunełem odrobine konsole, czy to może być jakaś wina konsoli? Albo co więcej czy macie może jakieś porady jak taką płyte przywrócić do życia? :) Bo jakby nie patrzeć 200zł w plecy :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. frytas16

frytas16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stare Kurowo
    Jak konsola jest włączona i płyta w napędzie i w dodatku gra włączona to się nie dziw że się porysała. Tak jest nie olno podnosić xbox'a 360 jak jest uruchomiony.

Pomogłem ?
    Daj PRZYDATNE ! Dzięki.
    Wysłano z iPhone 5s !

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Regeneracja nosnika koszt do 15zl, szansa na uratowanie okolo 5%. Szukaj firm w swojej okolicy lub wypożyczalni

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

5. solisie

solisie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Przecież w instrukcji użytkowania xbox'a pisze że nie wolno przemieszczać konsoli z płytką :p

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Odpowiedzi na twoje pytanie :

Kod:
    ... czy to moja wina że przesunełem odrobine konsole, czy to może być jakaś wina konsoli?
    Zdecydowanie Twoja wina. Żadnych urządzeń wyposażonych w czytniki nie powinno się dotykać podczas pracy (bo po co ryzykować jakimikolwiek rysami na płytach..).

Kod:
    Albo co więcej czy macie może jakieś porady jak taką płyte przywrócić do życia?
    Tak jak koledzy pisali tylko i wyłącznie regeneracja płyty. Najlepiej zrobić to gdzieś u siebie w mieście bądź w obszarze najbliższym miejscu zamieszkania.

Morał:

Nie tykaj Xboxa jak działa. Na wyłączonej konsoli przesuwaj sobie ją do woli :)

7. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Papier wodny o gradacji minimum 2000 i jazda. Po identycznym błędzie doprowadziłem w ten sposób płytę do używalności. Czasami troszkę dłużej czyta ale działa

8. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    he co niektórzy to czasem nie korzystają ze swojej mózgownicy, daj płytę do regeneracji powinno byc ok

Wczytywanie...

Poleć forum