1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana płyta i wrzucanie plików gry do iksa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RoboCop, Styczeń 26, 2014.

1. RoboCop

RoboCop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czołem. Mam problem, bo inaczej bym nie pisał. Kupiłem sobie grę The Darkness, jak się okazało wystarczająco porysowaną, żeby przerwać moją rozgrywkę niedługo po początku gry. Chciałem ją zainstalować, ale zatrzymuje się przed połową i wywala błąd. Zastanawia mnie, czy nie mógł bym ściągnąć plików z gry na pieca a potem podłączyć do niego x'a i wrzucić pliki gry. Płytę odczytuje, mówi jaka jest gra, włącza się, ogólnie działa i wystarcza do odpalenia. Mam nieprzerobionego x'a. Czy taka operacja jest wykonalna i nie grozi banem? Nie mam gdzie oddać płytki do regeneracji a szamańskie tańce i smarowanie płyty bananem nie pomaga. Czekam na odpowiedź, bo nie mam w co grać i jestem smutny :(:(:((((((((((((((((
    ps. jak ktoś mi pomoże to wiszę mu 2 złote i 35 groszy

2. Lotnik421 Xbox One

3. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Jak nie masz przerobionej konsoli to pobranie "kopii" nic nie da bo takowa nie odpali. Poszukaj na allegro regeneracje płyt wysyłasz płytę zregenerują i będzie śmigać bynajmniej powinno.

4. RoboCop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale mam oryginalną płytę. Jak będzie zainstalowana na dysku to nie będzie banglać z płytą? Bo o to mi tylko chodzi :D

5. WooC4$h

WooC4$h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Racoon City
    Jak byś miał zainstalowaną na dysku to powinno odpalić bo tylko chwile napęd płytę czyta jeśli gra jest zainstalowana ale może jej też nie odpalić bo nie odczyta płyty przez rysy.

6. RoboCop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie no, grę czyta, pokazuje mi w menu, gra się odpala, intro normalnie, wszystko spoko, tylko dochodzę do pewnego momentu i srru, wszystko się sypie. Tylko kwestia tego typu. Czy nie dostałbym za takie machlojki banana? To znaczy odłączyłbym x'a od neta na czas wrzucania gry, ale chcę zapytać dla pytania.
    Po drugie, skąd mam wytrzasnąć pliki gry? Gra pobiera się chyba w iso, potem się to wypala i wrzuca płytę do xbox'a. A mi potrzebne byłyby same pliki gry, bo pirackiej płyty iksior nie przeczyta. Skąd to wziąć i jak to zrobić?
    Kolejna sprawa, jak to przenieść z kompa xboksa? Pendrajwów większych jak 4 gb nie mam, mam 8 gb kartę pamięci w psp, w sumie to microsd z adapterem. Więc czy mógłbym to zgrać na micro sd a potem wrzucić kartę do adaptera usb kart i podłączyć do x'a? Przejdzie taki myk?

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    NIE da sie zrobic czegos takiego na NIEPRZEROBIONYM xboxie tak jak koledzy wczesniej pisali bo konsola nie odczyta takich plikow

8. RoboCop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jednakowoż będę próbował, bo czemu miałoby się to nie udać, jeśli dobrze umiejscowię folder z plikami z gry i do grania będę używał oryginalnej płyty, która jednak odpala. Powiedzcie mi tylko, proszę, gdzie mógłbym dostać takie pliki gry :p

9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po co sie pytasz na forum skoro jestes madrzejszy? nieprzerobiona konsola nie odtworzy nieautoryzowanej tresci wiec cos takiego sie nie uda, jak by sie tak dalo to po co by ludzie czyscili plyty itp. no ale rob sobie tylko potem nie pisz na forum ze to nie dziala

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Masakra heh

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

11. RoboCop

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okejka panowie, spiąłem poślady i postanowiłem naprawić płytę chałupniczym sposobem. Po piątym tańcu deszczu zrozumiałem, że bóg wody ma mnie głęboko w poważaniu i nie pomoże.
    Postanowiłem więc zdać się na internety. Wziąłem płytę, przystawiłem do źródła światła i okazało się, że rysy są też od strony nadruku na płycie. Zamazałem to czarnym flamastrem, bo co mogłem innego zrobić.
    Jako że jestem kretem to postanowiłem poświęcić swoją szmatkę do okularów i rozpocząć ponowne czyszczenie. Wziąłem spray to ekranów i monitorów, wyczyściłem delikatnymi ruchami od środka do zewnątrz. I pomyślałem, że warto by to czymś nawoskować, wypełnić te rysy. Wziąłem więc wosk do butów na palec, rozprowadziłem wokół i ruchami szmatki dokładnie takimi samymi jak wtedy gdy czyściłem płynem rozprowadziłem ten wosk.
    Wrzuciłem do napędu modląc się, żeby zadziałało, bo za 10 złotych które wydałem na porysowaną płytę mogłem sobie kupić wazelinę czy coś. Pierwsza próba, instalacja 1% i zdechło. Czułem się, jak by wykorzystało mnie stado murzynów. Ale pomyślałem-"Dlaczego nie mogłem nauczyć tego lemura jazdy na rowarze?" i włączyłem instalację po raz kolejny.
    Gdy pasek postępu przekroczył magiczny 1% już wiedziałem, że za chwilę pewnie wybuchnie mi xbox. Na szczęście tylko zadymił, coś zgrzytło i pasek popatatajał wesoło dalej. I tak minął te 36% kiedy wywalało wcześniej błąd i dopatatajał do końca. Gra zainstalowana. W tej radości prawie rozbiłem mój telewizor(na czym oglądałbym wtedy tvn? ;/)
    Nauczka życiowa, nie kupować płyt w irlandzkich sklepach z używkami, bo wkładają płyty do napędu zębami.
    Dzięki wszystkim, którzy udzielili się w temacie, pozderki! :)

Wczytywanie...

Poleć forum