1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana plyta z allegro

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez slim3000, Marzec 12, 2009.

1. slim3000

slim3000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, wczesniej juz gdzies pisalem ze zamowilem GTA 4 na allegro GTA 4 + PORADNIK !!! HIT NA ALEGRO NAJTANIEJ!! (575532497) - Aukcje internetowe Allegro
    Dzisiaj mi przychodzi... podniecony jetsem jak nie wiem co...wyjmuje poradnik..hmm elegansio jak nowy :p Dobra patrze gierke..no pudelko elegansio itp..otwieram zapalam swiatlo...a tu cos takiego [​IMG]

Cala porysowana... wszedzie takie rysy pol okrezne na calej plycie... ;/
    Regenracja nie wchodzi w gre... gdyz kolo napisal ze stan znakomity, nie ma rys!! Pisalem do niego na gg ..narazie nie odpowiada (niewidoczny)... jak myslicie...powinien przyjac reklamacje i oddac kase?

EDIT: Napisal "Przykro mi ale zwrot nie wchodzI w gre wszystko bylo jak w opisie aukcji.Pozdrawiam"
    Nawrzucalem mu ze pisze co innego robi co innego itp, jak nie...to sprawa trafi na allegro..

2. Lotnik421 Xbox One

3. beier

beier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to ten z zerowa iloscia komentarzy? pisz do allegro jako towar niezgodny z opisem, brak kontaktu ze sprzedajacym itd zobaczysz co odpisza. Za dużo cwaniaków ostatnio na allegro. Podejrzewam, że gra działa ale nie chcę się instalować na dysku. W każdym bądź razie atakuj telefon, mail gg, a później allegro.

5. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak gra dziala... ale czasami sie zastanawiam czy spadek fps nie jest przypadkiem przez te rysy, powazniejsze doczytywanie tekstur...mozliwe ze to moje urojenia.
    A poza tym co z tego ze dziala, JA KUPOWALEM GRE W "STANIE ZNAKOMITYM, PLYTA BEZ RYS" a nie wydalem kase na cos czym nie jest na aukcji...w takim stanie (oceniam na dostateczny) moglem gta kupic za 50-60zl

Ps. gra zainstalowala sie i niby chodzi bez problemu, a nie gram dalej zeby sie nie przyzwyczajac bo nastawilem sie ze odesle gre..;]
    Chociaz tego poradnika mi szkoda...bo naprawde jest piekny... ^^

6. Fynal

Fynal Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To że działa to żadna wyznacznia, przecierz może być sytuacja że w ostatniej misji konsola nie będzie mogła odczytać jednego pliku z dźwiękiem i wyskoczy komunikat o czyszczeniu szmatką i gra dalej nie ruszy :>
    a no i moim zdaniem nie powinieś odpuścić gościowi bo moim zdaniem to już lekka przesada dostarczać towar w takim stanie...

7. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    nie wysilaj sie z gg !!! pisz maile przez allegro ,zgłos do allegro,możesz mu napisać ,że prędzej czy później itak będzie musiał oddać pieniądze ,więc lepiej wcześniej nie nararzając się na dodatkowe koszty ,które będzie musiał ponieść za pomocą odpowiednich instytucji.

Nie obawiaj się narazie graj ,bo to trochę potrwa ,PISZ Żę GRY NIE CZYTA LASER

8. wiecach

wiecach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale mimo wszystko przekalkuluj sobie czy odesłanie gry nie wyjdzie drożej niż regeneracja. Przecież musisz pokryć koszty przesyłki gry do Ciebie które z tego co mi wiadomo nie są zwracane.

9. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmm... kupiłem podobnie zrysowaną płyte (też GTA 4), w sumie to nawet bardziej. Zgrałem na dysk i gierka śmiga ;D. Radziłbym też tak zrobić. Co innego jak się nie chce zgrać na dysk. Radziłbym ci się nie przejmować i zgrać na dysk. (chyba, że go nie masz to już nie wiem, decyduj sam)

10. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ale co? przeszedles cala i sie nic nie zacinalo? czy poprostu jezeli zgram na dysk to nie ma prawa sie zawiesic?

11. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    jak zgrales na dysk w 100% to ci na 100% sie nie zawiesi-wsie dane sa wtedy na dysku...tak jakby iso sie robi...a z porysowanej plytkisie neida...bledy wywali

te ryski to normalne,od pracy w napedzie sie robia

12. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    nie zapomnij wystawić negatywa !!

13. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ta a ja wtedy tez dostane w odwecie... i ale mi ineres..ponity poleca w dol bo mimo ze ja sie zachowalem wzorowo (wplata itp) to mimo wsyzstk ona da w odwecie :mad:

14. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak po zgraniu GTA (i wogole kazdej gry jaką miałem/mam) na dysk nie miałem ŻADNEJ zwiechy. Gre przeszedłem (70%, wszystkie misje główne i troche pobocznych)

15. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak to jest jak sie kupuje promocje na allegro hehe

16. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Promocja nie promocja... "nie ma rys" oznacza ze nie ma rys... ;]

17. gelu87

gelu87 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na allegro nigdy nic nie wiedomo pisac to kazdy moze co chce :] z allegro to tylko od osob z komentarzami a nie od kogos kto ma 0 komentarzy i wogoel...........
    zreszta nie moj problem hehe

18. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokladnie ...zgadzam sie z Toba i mam nauczke... chociaz juz od pierwszego zakupu na allegro mialem pecha... i sie ciegnie.... jeden pech rozerwal worek z kolejnymi .

EDIT:
    A czy to nie jest szkodliwe dla lasera ze wkladam taka porysowana plyte? (no niby gram z dysku) no ale zawsze

19. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

A niech on pierwszy wystawi .

20. slim3000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No ba . Oj lapiesz za slowka... tak napisalem...ok zeby to nie zchodzilo na offtop zkonczmy z tym chatem ;] .
    A pkt po to ze niektorzy wysylaja za pobraniem dopiero od ilus tam pkt ;] wiec o to chodzi..moze mnie zle zrozumiales ^^

21. BaginiakGB

BaginiakGB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Kolo zrobił cie w Ch>^<ja i tyle :D
    Z jednej strony uważam że powinieneś zrobić mu jazdy z allegro i w ogóle afere , bo robactwo takie jak tacy wkręcacze z allegro powinni być tępieni :D
    A z drugiej strony mógłbyś olać i skoro wrzuciła sie na dysk to zacinać sie raczej nie będzie i było by spoko po sprawie a jeszcze ten poradnik mówisz że taki kozacki :D
    Zrobisz co bedziesz chciał , ja chyba jednak wybrał bym tą drugą opcje ALE to tylko z lenistwa bo właściwie uważam że takich spraw nie powinno sie popuszczać :D

Wczytywanie...

Poleć forum