1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana Płyta ;/;/;/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bolekkalisz, Czerwiec 30, 2011.

1. bolekkalisz

bolekkalisz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    witam pozyczylem kumplowi gierke na xsa oddal mi ja po jakis 2 tygodniach wyjmuje ja z pudelka a tu rysy jak by ktos po niej szurał czyms Ostrym Co Moge zrobic zeby rysy zeszly bo 100zl w plecy to troche lipa dodam ze jest to Gra Tekken6 Kupiona w Empiku mam Paragon wiec jesli zaniose plyte to przyjma mi reklamacje Prosze o Szybka Odpowiedz Pozdrawiam Bolek

2. Lotnik421 Xbox One

3. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    O daniu na reklamacje możesz zapomnieć jeśli to z twojej winy się stało znaczy kolegi winy.

4. Despayre

Despayre Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolega popsuł to niech kolega naprawi, w najgorszym wypadku niech Ci odkupi grę.
    Z drugiej strony, trzeba uważać komu się pożycza gry ;d

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Dokładnie dobry zwyczaj nie pożyczaj no chyba, że osoba jest pedantem:) Ja tak samo jak raz pożyczyłem to płyta wyglądała jakby ktoś ją bo betonie cisnął!!!

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Regeneracja, okolo 10zl. Lecz po zabiegu moze przestac działać. Jest ryzyko

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. Damianldz1908

Damianldz1908 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz jeszcze spróbować tak : weź gąbkę, płyn do mycia naczyń. Nalej płyn na gąbke i wycieraj 1 minutę, potem zalej wodą i wytrzyj. Mnie pomaga jak się gra na dysk nie chce zainstalować, ale nie zawsze. Mam nadzieje, że pomogłem :)

8. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    ja używam pasty polerskiej do lakieru samochodowego za około 3 zeta.tak naprawiałem podatnego na rysy "swap magica"

9. Enz0

Enz0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Pasta polerska nie polecam, ja mam swoje magiczne sciereczki nawilzane z lidla one so do auto chyba do szyb, nimi przetre gra sie zainstaluje i jest doskonale.

Ale tylko i wylacznie do zainstalowania bo gra pochodzi troche i zaraz padnie bez zrzucenia na dysk.

10. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    pasta polerska najlepsza. niby pasta do zebow ma to samo zastosowanie lecz pozadna pasta polerska za 15-25zl (tata uzywa do polerki aut . ) daje dobre rezultaty lecz na male ryski .. nie wielkosci cyrkla.
    tj nie az tak male ale tez nie wielkie. musisz wyczuc kiedy sie da plyte wypolerowac a kiedy nie.
    potem pod ciepla wode / sucha sciereczka i jedzie. jezeli nic nie da - oddajesz do regeneracji (wielkiej rysy nie naprawisz grubosci 3mm)

11. Shanga

Shanga Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żary
    regeneracja pomoze tak jak wyzej kolega napisal koszt 10 zl sam raz czyscilem bo tez mialem porsyowana i chodzila bez zarzutu

12. bolekkalisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    acha a wie ktos moze gdzie w Kaliszu Polerują takie płyty??

13. lubieplacki

lubieplacki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie rozumiem tego nie dość że pożyczyłeś gre to jeszcze teraz masz płacić za regeneracje dysku? Idź do tego kolegi oddaj mu tą porysowaną i powiedz że ma Ci odkupić płytę bo w końcu stan w jakim płytę dostał był zdećka inny niż obecny...

14. bolekkalisz

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kalisz
    płyta Była w stanie idealnym ani jednej ryski jak mu ja pozyczalem ;/a teraz jest w stanie oplakanym;/

15. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    po regeneracji jest mozliwość, że nie będzie chodzić, wtedy płyta będzie wyglądać jak nowa i wtedy będziesz mógł spróbować oddać na reklamacje, że niby nie z Twojej winy :cool:

16. fobis33

fobis33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    no to nie zal sie tutaj tylko zalatw to po mesku a bedziesz tu siedzial i sie nam spowiadal jak to ucierpiales.
    idz pogadaj na spokojnie.
    jak to nic nie da to juz rob co uwazasz, ale swoja droga kumpla jakiegos cymbala masz ktory myslal ze to nie wyjdzie? (chyba ze nie zauwazyl)

EDIT :
    @up... przeciez plyta po regeneracji jest cieńsza. myslisz ze sie nie zorientuja w sklepie?

17. mmmeksyk

mmmeksyk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    grzecznie powiedz 'jak mi człowieku tego nie załatwisz to Ci nie pożycze więcej i to zapamiętam, bo to nie kosztuję 2 zł, proste?' z resztą co my Cię tu będziemy uczyć,
    jeśli nie podziała bo na niektórych nie ma sposobu to załatwisz to sam, spróbujesz regeneracji a jak nie to reklamacji po regeneracji, powinno być wszystko spoko, zawsze to jakieś opcje ;-)

18. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Co wy gadacie.. ja mam taką maszynkę od regeneracji płyt zapłaciłem cos około 150zł (albo więcej), u mnie na płyte nakłada sie taka specialna paste, pasta wypełna rysy i płyta wygląda jak nowa, regenerowałem tak już dużo płyt (oczywiście oryginalnych) i każda śmiga jak nówka...
    A co do Kumpla... albo niech odkupi płyte albo da kasę na regeneracje i tyle w temacie..

Wczytywanie...

Poleć forum