1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowana Płyty, można pobrać? Regeneracja Płyty.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzycho9966, Marzec 27, 2012.

1. krzycho9966

krzycho9966 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn (Polska)
    Witam.

1. Mam grę Call of Juarez The Cartel. Niestety w konsoli slim płyta się porysowała (pierścień o grubości 1-1.5mm). Jest możliwość pobrania gry z internetu i zainstalowania jej na konsoli? Płyt nagranych konsola pewnie nie czyta. Jest możliwość nagrania/zainstalowania gry przez pendrive? Lub możliwość skopiowania gry z innej konsoli (też slim, ten sam zestaw) przez penrive?
    Zapomniałem dodać, że konsola nieprzerobiona z najnowszym dashem.
    2. Czytałem o czymś takim jak regeneracja płyt. Jest możliwość wykonania tej operacji na grze z xbox'a? Czytałem też, że na tą konsole gry mają zapisane dane przy naklejce (metaliczna część) i w połowie płyty. Czy to wyklucza regenerację?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1)jak orginał szukasz firmy co prowadzi regeneracje nośników nie jest to drogie jakoś około 20zl ,jak nie masz przeróbki pirat nie pójdzie i czasem po regeneracji gra może i tak nie działać ja rysy były bardzo głębokie
    2)jest bezproblemu.wiadomo jak uszkodzisz tak ,że farba z góry uszkodzona nośnik to ci nikt z tym nic nie zrobi ,rysy plastiki od dolu powino dać rade

4. krzycho9966

krzycho9966 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieszyn (Polska)
    Dziękuję za szybką odpowiedź. A zamiana save'a na dalszą część gry wchodzi w grę?

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    może się udać zobacz:)

Wczytywanie...

Poleć forum