1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowane płyty

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez carven, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. carven

carven Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Od 2 tygodni jestem posiadaczem X'a (nieprzerobiony).
    Zastanawiam sie nad zakupem gier przez allegro (uzywanych).
    Z tego co zauważyłem sprzedawcy sprzedajac płyte informuja o jej stanie jako: 1. Idealna 2. Bdb (domniemam ze mało małych rysek) 3. dobra ("normalne slady uzytkowania - wtf?! - porysowana, ale grac sie da.

Pytanie brzmii:
    Czy gdybym kupil plyte w stanie db, (ew bdb) czy w jakis sposob moglbym popsuc od tych rys naped/laser itp?

Siostra była u kolezanki w gdansku i tam sprzedawca powiedzial jej (komis) zeby nie kupowala u konkurencji , bo ich plyty niszcza konsole... wiem kazdy mogl tak powiedziec, ale czy naprawde moze cos sie stac?

2. Lotnik421 Xbox One

3. falikus

falikus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No bez przesady :) Nie róbmy sobie już jaj.
    To przecież tak samo gdy twoje gierki mają rysy to laser prawdopodobnie się bardziej zużywa bo są większe problemy z odczytem danych. Nie ma wielkiego znaczenia czy sa one z tego komisu czy od konkurencji. :)

Ja ci mogę powiedzieć, że nie kupiłbym np. oryginalnej gry ze sklepu typu Empik itp. gdzie kosztują one 240 zł. Zawsze kupowałem na Allegro.Nówki za 140-170 chodzą tam. Jeżeli chodzi o używane gierki to wiadomo, że zawsze jest jakieś ryzyko. Trzeba wierzyć na słowo, że gierka działa i wszystko niby jest spoko :) Także twój wybór.

4. justMaku

justMaku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli płyta posiada liczne pęknięcia bądź głębokie rysy, możliwe jest, iż z pomocą siły odśrodkowej rozleci nam się w napędzie. Wydaje się głupie, ale jak najbardziej możliwe :p

5. falikus

falikus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jasne, racja, nawet kiedyś mi się to zdarzyło tyle że na Pececie ;)
    Tylko jeżeli chodzi o rozmowę w temacie to kolega pisał o płytkach w stanie dobrym, one raczej nie wybuchają w napędach. Choć wszystko jest możliwe :)

6. Abram_2006

Abram_2006 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    POLSKA
    delikatne rysy to normalne ślady użytkowania płyt laser nie padnie ci od tego bez przesady :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum