1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowane płyty

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hawx, Kwiecień 7, 2012.

1. Hawx

Hawx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mój laser w konsoli jest juz bardzo slaby i nie czyta porysowanych plyt,nawet z paroma ryskami ,a ze mam piraty i 2 mlodszych braci to mam wszystkie gry porysowane ,czy jest jakis domowy sposob (.) abym mogl wyczyscic plyte? kupilem takie sciereczki w mm ale one usuwaja tylko odciski np. od palcow. slyszalem ze na allegro sa firmy ktore jakos regeneruja porysowane plyty,ale czy moge im wyslac pirata? beda przydatne jak ktos pomoze ,pozdrawiam Hawx:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    a nie lepiej nagrać jeszcze raz?, spróbuj z płyt zczytac obraz na dysk i nagraj

4. Hawx

Hawx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wlasnie nie... zadam 2 pytanie ,niechce zakladac nastepnego tematu. kupilem nagrywarke przenosna firmy matsel czy cos takiego za 150 zl w mm ,kupilem chyba z 10 pustych plyt 9 esperanz i 1 verbatim ,robilem wszystko tak jak w poradniku i konsola nie czyta plyty.oczywiscie mam przerobiona konsole
    EDIT Czy moge podlaczyc nagrywarke stacjonarna do laptopa?bo w lapku nie ma sata

5. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hmm może padł Ci laser już do końca :/ Tak możesz podłączyć taką nagrywarkę od stacjonarnego kompa do laptopa za pomocą specjalnego adaptera pod USB, koszt takiego to ok ~30zł ;)

Wczytywanie...

Poleć forum