1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porysowany kinect w Euro RTV AGD

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez khas, Marzec 26, 2012.

1. khas

khas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    Witam. Post piszę ku przestrodze i z pytaniem czy kogos z was spotkało może coś podobnego. Pewnego pięknego dnia postanowiłem "kupuję kinecta" , udało mi się dorwać fajną cenę w Euro rtv agd za 459 zł z grą kinect adventures. Pojechałem , raty 10x0% i cud miód. Jednak gdy pani przyniosła mi kinecta coś mnie tkneło i powiedziałem że chcę sprawdzić co i jak. Po otwarciu okazało się że to repack i jest porysowany. Wszyscy w szoku. Powiedziałem że nie chcę tej sztuki tylko oryginalnie zapakowany nie porysowany - sprawa chyba oczywista. Za dwa dni przysłali nowy - sprawdzam zapakowany oryginalnie (tak przynajmniej wygląda a uprzedzałem że innego nie wezmę i sprawdzę). Otwieram a on też porysowany. Z rat zerygnowałem i wycofałem transakcję. No w głowie się nie mieści - mieliście podone przygody przy zakupie kinecta bo teraz nie wiem czy Euro leci w kulki czy to jakaś plaga ?!

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja kupiłem w euro 2 miesiące temu za 549zl. Mój był oryginalnie zapakowany, bez żadnych rys czy czegokolwiek. Widocznie miałeś jakiegoś pecha. Ogólnie sporo rzeczy tam kupowałem i nigdy takich problemów nie bylo.

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

4. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Na allegro tez maja w takich cenach, ciekawe czy tez nie refurby sprzedaja. A bylo chociaz jakies oznaczenie ze to refurb?

5. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    ja kopiłem w tamtym roku w media ekspert tez w promocyjnej cenie chyba za nie co ponad 400zł oryginalnie zapakowane nie porysowany,tylko ze miałem gre kinect adventures porysowaną,ale to chyba wada fabryczna była,wymieniona została na nową, może RTV sprowadza jakieś dziadostwo za grosze a sprzedaje w normalnej cenie niby z promocji

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    To nie musi być ich wina,mogli trafić trafną serie na dostawie.
    To są ludzie,oni tam nie otwierają opakowań i nie rysują specjalnie.
    Albo poprostu miałeś pecha :LD

7. D3N

D3N Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bullerbyn
    Zwykły pech poszła jakasieś sztuki akurat na magazyn euro i tyle . Kolega pracuje w euro niemiał ani jednej reklamacji ;) PAN PECH ;) i tyle ! Wez sobie w M-M Są też raty 0%:)

8. khas

khas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Chorzów
    No chyba macie racja - miałem pecha. Co to ekipy ze sklepu to nie mam wątpliwosci , że to nie ich wina. Zresztą nie miałem i nie mam do nich pretensji. Tylko kurde czas i jeszcze raz czas i anulowane raty...i tyle

9. CrysiserPL

CrysiserPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brodnica
    kolego nie jesteś sam :D też mi się trafił porysowany ...

10. Ludzie_z_MS

Ludzie_z_MS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mozecie podac numery seryjne i kody z opakowania - np. S7G-XXXXX ?

W sumie to drugie bardziej by mnie interesowalo.

Jezeli chodzi o Euro - to w sumie duzo niedobrego slysze od ludzi, ktorzy do nas dzwonia, naprawde az czasami czlowieka krew zalewa - odmowy zwrotu w dwa dni po zakupie, traktowanie klienta ze az strach do nich przychodzic z reklamacja. Wiadomo, ze co sklep to obyczaj, ale coz - wrazenie na marce pozostaje.

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Sklep nie ma obowiązku zwrotu... tym bardziej, że jest to część elektroniczna

12. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    To teraz moja akcja. Niestety nie związana z Xboxem itp.

Chciałem kupić Asusa O!Play w Eruo RTV AGD. Wszystko było super podjeżdżam do nich pytam się czy jest.. Mówią, że nie ma ale jest gdzieś tam na głównym magazynie, więc sobie myślę OK biorę (była przestępna cena). Zamawiam u kolesia (face to face) i się pytam czy mam zostawić jakąś zaliczkę? Koleś mówi, że nie starczy tylko jakiś numer kontaktowy, nazwisko itd. Powiedział, że mniej więcej 3-4 dni robocze trzeba czekać i że przedzwonią do mnie na 101%. Miał być to prezent urodzinowy dla ojca więc myślę, że lajtowo jeszcze tydz. do urodzin więc jest luz. Po 4 dniach dzwonię i się pytam co z odtwarzaczem. Koleś (poznałem po głosie, że to ten sam z którym rozmawiałem w sklepie) udawał, że nie wie o co chodzi i o jaki odtwarzacz mi chodzi.. po tłumaczeniu jak małemu dziecku koleś do mnie wyjechał z tekstem, że w głównym magazynie są tylko 3 sztuki i że inni też by chcieli to kupić (jeszcze parę pierdół powiedział) po czym nerwowo nie wytrzymałem. Powiedziałem co sądzę o tej miłej obsłudze zacofanych ludzi i o całym tym sklepie Euro.. Straciłem tylko czas i kasę z telefonu na dzwonienie to tych upośledzonych.

Po czym poszedłem do innego sklepu w mojej miejscowości i jakoś tak wdałem się w rozmowę (niestety tam nie mieli tego typu urządzeń) i koleś jak usłyszał, że byłem w Euro to buchnął śmiechem podsumował ich też.. I pocieszał, że nie robili mnie na dłużej w bawełnę bo już takie historię słyszał od "zadowolonych klientów", że dziwi się, iż ten sklep jeszcze funkcjonuje.

Od tego momentu preferuje kupno tego typu sprzętu w dobrych sklepach. Bądź allegro w sklepach (co też zazwyczaj robię). Zero wychodzenia z domu towar tańszy niż w jakimś tam sklepie i co najważniejsze towar zawsze jest.

W skrócie nie polecam tych Euro RTV AGD. Ja się trzymam od tych kłamczuchów z dala.

13. norbert300

norbert300 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    A ja kupiłem se w Sferisie Wszystko Gites. PS.Polecam Sklep Sferis.

14. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    hahahahahaha

W poprzednim ustroju prawnym (na mocy uchwały nr 71 Rady Ministrów z dnia 13 czerwca 1983 r. w sprawie ogólnych warunków umów sprzedaży detalicznej towarów oraz ogólnych warunków gwarancyjnych dotyczących towarów trwałego użytku, sprzedawanych przez jednostki handlu uspołecznionego – § 1 ust. 1 i 2) możliwe było dokonywanie zwrotu niektórych towarów w ciągu 5 dni. Takie rozwiązanie zakorzenione zostało w świadomości niektórych konsumentów aż do dnia dzisiejszego, mimo iż przepis ten przestał obowiązywać trzynaście

15. the_mask

the_mask Banned Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Suwał‚ki, Poland
    Odp: Porysowany kinect w Euro RTV AGD

Może i przestał, ale w tesco można sprzęt oddać nawet po miesiącu. Z otwarciem opakowania tez nie mają problemów. Wczoraj z pracownikiem sklepu śmialiśmy się ze można kupić xboxa, nagrać się przez miesiąc i oddać B-)

Mój epizod zakupów w Euro skończył się, gdy chciałem kupić telefon. Okazało się, że żadnego z wystawy nie mogą włączyć, ani otworzyć opakowania żeby sprawdzić czy działa. A gdy usłyszałem odpowiedź na pytanie, czy w razie czego można zwrócić towar, że nie, to od razu wyszedłem bez słowa.

Wysłano z HTC EVO 3D przy użyciu SwiftKey :)

16. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Porysowany kinect w Euro RTV AGD

Ją tak miałem ostatnio w media expert,chciałem kupić tv wypatrzylem sobie jeden podchodzę do obsługi i pytam czy może pokazać jak na tym 3D wygląda,odpowiedź nie,zapytałem się zatem czy może dac mi pilota abym sprawdził jakie ma funkcje bo jest to dla mnie ważne przy kupnie otrzymałem odpowiedź nie najwyraźniej pokierowal się tłusty swiniak tym że gościa w dresie i lysym lbem nie stać ma telewizor za 3700 :) wyszedłem stamtąd pojechałem do saturna i tam odzieo nie mieli problemów ani z odpaleniem 3D ani daniem pilota do ręki i w dodatku obsługa mega,gość znał die konkretnie i doradził mi tańszy tv o porównywalnych parametrach do tego co chciałem kupić a na dodatek zamiast 42 ma 47 calu. To jest obsługa,kasjerka była tylko lekko zdziwiona jak płaciłem za tv samymi 200,z 6 razy liczyła. Ach te stereotypy dresow .

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

Wczytywanie...

Poleć forum