1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Porządek na forum itd.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez endriu1145, Listopad 7, 2009.

1. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam

Nie miałem zbytniego pomysłu na temat ale przechodzę do rzeczy. Moim zdaniem na forum robi się ostatnio bardzo duży syf/bałagan etc. , każdy pisze tam gdzie mu się to podoba, nikt niczego nie przestrzega, samowolka...

Dajmy na to przykład, jest w kategorii GRY temat o CoD MW2 i zamiast ludzie pisać o grze, jakie są ich odczucia, jak gra wygląda itd. by nowy użytkownik, lub użytkownik, który w to nie grał mógł sobie jakoś przybliżyć opinie osób i dojść do wniosku czy kupić/ściągnąć grę i w nią zagrać czy nie, a zamiast tego jest 50 stron, w których może z 5 stron jest na temat, reszta jednak jest o tym "czy dostałem bana", albo
    "nie mogę grać czy na iextreme "pójdzie...

No ludzie to jest męczące i trudno znaleźć coś na forum to co się chce... Takie osoby najpierw powinny dostać pouczenie, potem osta i jeżeli to nie skutkuje po kilku razach bana, może by się nauczyli pisać tam gdzie trzeba, nie mówię o wszystkich ale dużej ilości osób...

Dużo tematów jest zakładanych takich samych, w każdych tematach piszą osoby to co chcą a nie to co powinno być napisane... przecież to się w głowie nie mieści jaki burdel jest a jaki będzie jeżeli dalej to się rozprzestrzeni... Powinien temat o danej kategorii znaleźć się tam gdzie jego miejsce w odpowiedniej kategorii jakie zostały stworzone i pisanie w nich a nie gdzie kto chce...

Ja wiem, że jest to dużo pracy ale forum, które chce być wysoko notowane musi sobie z tym dać radę, jeżeli modzi nie dają sobie ze wszystkim rady powinno się wybrać do pomocy jeszcze innych na moda ;)

Pozdrawiam, oczywiście mogę pomóc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    możesz raportować zły post

4. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    nie chce sie czepiac ..ale teraz to samo moze zarzucic tobie kilka osob...bo dokladnie takich tematow jak twoj bylo juz sporo..i nawet znajduja sie kilka pozycji nizej.....mogles napisac to wszystko w temacie juz istniejacym a nie zakladac nowy :).

5. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No to się nie czepiaj ;] bo także mógłbym pokazać Twoje posty nie wnoszące nic do tematu ;) Więc to nie ma sensu ;) Poza tym patrzyłem na tematy i nie było więc założyłem nowy ;) koniec off'a.

Raportować mówisz hmm wiesz można to robić ale to, że zaraportujesz zmieni to, że inni będą tak nie robić?? Moim zdaniem nie. Zobacz w jednym temacie ile by trzeba było raportów wysłać ^^

Chce by się wypowiedzieli modzi/admini jakie ich jest zdanie.

No ja nie wiem, dla mnie to jedno i to samo ;p dobra skończmy bo to nie ma sensu :)
    To może gdzieś dalej, no cóż jeżeli modzi tak uznają to go usuną :)
    Tak tylko zauważ ile musiałbyś wystawić raportów by wszystkie osoby mogły dostać osta lub bana. To już lepiej po prostu zrobić czystkę i zacząć działać;) To da wyniki.

6. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    posty nie wnoszace nic do tematu a zakladanie nowych tematow o ktorych juz bylo mase na tym forum to dwie inne sprawy.... bardziej sie spamuje jak sie zaklada te same tematy niz jak sie da jakiegos posta malo waznego w srodek tematu..........ps pokaz mi :)
    BYLO BYLO :):):)....duzo osob sie wypowiadalo odnosnie bajzlu na tym forum:p

zmieni sie zmieni..bo kazdy warn zblas do bana..a b powoduje refleksje i poprawe..wiem to ze swojego doswiadczenia..duzo zmienilem po tym jak dostalem bana na jedno konto:)

ENDRIU..na koniec musze ci przyznac racje..jest tu maly bajzel ale adminowie i mody robia co moga....jak uzytkownicy im nie pomagaja to zrobienie tu czystosci nei bedzie takie latwe

7. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Mam świetny pomysł co do porządku na forum. Mianowicie proszę o przedstawienie punktacji karnej a następnie postępowanie według niej. Ponieważ moderatorzy mogą sypać warnami i banami za" błędy" które oni sami uznają za większe lub mniejsze. Metoda aktualnego "ostrzegania" oraz banowania użytkowników jest nie obiektywna i według mojej oceny, każdy moderator może zbanować dosłownie za wszystko.Metoda aktualnie stosowana może doprowadzić do sytuacji w której użytkownik forum który wejdzie w konflikt z moderatorem poleci za nic.Dlatego określenie punktacji karnej pozwoli na obiektywne i wprost proporcjonalne karanie użytkowników naruszających zasady używania tego forum.Proszę bardzo o rozpatrzenie mojego posta.

8. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Punktacja jest ustalona. Jedyne co można zrobić to dostosować ostrzeżenie jeśli przewinienia nie ma do wyboru przy dawaniu warna albo jeśli np. mod uzna że przewinienie nie było aż tak poważne żeby dawać za nie 3 pkt. to może dać 1 pkt. i napisać za co. Piszesz o wchodzeniu w konflikt z moderatorami ale zapewniam cię że nikt nie daje warnów za darmo albo bo miał zły dzień w pracy tylko wszystko jest poparte odpowiednim zachowaniem userów. Ja osobiście bardzo często upominam edytując posty i dopisując na czerwono stosowną uwagę lub pisząc PM do użytkowników chociaż naprawdę nie muszę tego robić. Warn to dla mnie ostateczność konieczna.

9. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Ostrzeżenia:
    Admin lub moderator może dać ci ostrzeżenie jeśli uzna twój post za niestosowny, każde ostrzeżenie dodaje pewną ilość punktów (w zależności od przewinienia) do twojej puli. Osiągnięcie 10 punktów jest równoznaczne z natychmiastowym pozbawieniem dostępu do forum.
    Jedyne ustalenie jakie znalazłem a na zielono zaznaczyłem wyrazy które w tym zdaniu nie są jasne. Chodzi mi o określenie za jakie wykroczenie ile punktów.

10. sebolek

sebolek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legionowo
    3pkt. jak mam ja to trzeba czekać na akceptacje posta... która moze nigdy nie nastąpić... i... masz jakieś ograniczenia :p zazwyczaj jest to 3-6 pkt. zależności 10 masz za reklame i inne takie puperele

11. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    Tja,a ludzie jecza jak dam warna za smietnik-.-

wkurzaja mnie setki tematow o to samo:dysk+ban

Kazdy temat inaczej sformulowany ale o to samo chodzi.I potem najazd na mnie ze nie ma takiego tematu i mam przywrocic i cofnac warna;/

12. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nazwa tematu nie opisuje problemu (np. Pomocy)
    - 1pkt, Wygasa: po 3 Miesiącach
    Nie zna podstawowych zasad ortografii - 1pkt, Wygasa: po 1 Miesiącu
    Pisze nie na temat (offtopic) - 1pkt, Wygasa: Nigdy
    Tworzy temat w złym dziale - 1pkt, Wygasa: Nigdy
    Nie szuka, zakłada istniejące tematy - 2pkt, Wygasa: Nigdy
    Brak kultury, wulgaryzmy - 3pkt, Wygasa: po 3 Miesiącach
    SPAM - 3pkt, Wygasa: Nigdy
    Złamanie regulaminu Ligi Forumowej - 3pkt, Wygasa: po 4 Miesiącach
    Złamanie regulaminu Shoutbox - 3pkt, Wygasa: po 6 Miesiącach
    Złamanie regulaminu - 4pkt, Wygasa: po 3 Miesiącach
    Wszczyna kłótnie, bierze w niej udział lub obraża innych użytkowników - 5pkt, Wygasa: Nigdy
    Oferta kupna/sprzedaży kopii zapasowych - 7pkt, Wygasa: Nigdy
    Oszustwa - 10pkt, Wygasa: Nigdy

13. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    To robcie adnotacje przy kazdym ostrzezeniu,ze kazda prosba cofniecia warna bedzie karana banicja,i bedziesz mial glowe spokojna.

14. HellScreamer

HellScreamer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z Polski
    Z tego można wywnioskować, że kolega poprostu przez tego posta chciałby zostać nowym moderatorem forum :) takie "wybierzcie mnie" - kiełbasa przedwyborcza :D

15. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Ciekawe spostrzezenie ;) I napewno trafne;] no ale coz,kazdy by chcial miec jakas "wladze" w swoim zyciu.:D

Wczytywanie...

Poleć forum