1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Posiadacz PS4 chęć zmiany na XO

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez koddi, Maj 7, 2016.

1. koddi

koddi Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam szanownych kolegów.

Jakiś czas temu stałem przed wyborem pewnie jak wielu z nas Ps4 czy XO ....
    Coś mi podpowiadało WEŹ XO ( tym bardziej że wcześniej posiadałem X360 ) ale skusiło mnie na PS4... po około 6 mies. używania ps4 wieje dla mnie jakoś nudą ... konsolka niby fajna ale menu i i możliwości mnie nie zachwyciły. Z przeglądarki w ogóle nie korzystam dlatego tylko że nie obsługuje ona flasha co ja całkowicie dyskwalifikuje. Gry ... wydaje się że na 42calach tv full HD wszytko śmiga okay, nie mam zastrzeżeń. Płynnie ładnie ogólnie przyjemnie.

Myślę nad zmianą ps4 na XO dlaczego :
    + o ile nie jestem w błędzię XO obsługuje flasplayera ?
    + z tego o widzę XO ma milszą dla użytkownika obsługę konsolki
    - czytałem posty forumowiczów i zdania są podzielona, mianowicie chodzi o TV 42 w górę cali a jakoś gier na XO ... jak to jest faktycznie ? ... dziś 42 cale z możliwością powiększenia cali
    - nie jestem "pikselomaniakiem" ale zależy mi na stabilnej jakości w grach...Faktycznie można zauważyć duże spadki Fpsów ?
    - czy XO dzieli się jakoś na starsze albo nowsze wersje mniej lub bardziej "wadliwe" jak tak to jakie wersje brać a jakie omijać ....
    - jak sprawdzić datę produkcji XO

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    He he moja ps4 robi za zbieracz kurzu na tej konsoli nie ma w co grać! Przeszedłem te kilka gier na wyłączność i tyle, czekam do 10.05

Jak dla mnie Ps4 ma lepiej zrobiony system który działa szybko i się nie zamula.
    Datę produkcji masz na naklejce pod konsolą.
    Flash raczej nie obsługuję.
    Konsola jest słabsza od konkurencji i w wielu grach multiplatformowych jest mniejsza rozdzielczość - ale to tylko dlatego że się tym zasrańcom nie chce optymalizować gier bo gry na władczość są bez problemu w 1080p i 60fps.
    Nowsza wersja konsoli różni się tylko dyskiem 1TB i poprawionym kontrolerem.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Jezeli nie liczysz pikseli choć ja do dzis nie odczuwam różnic pomiędzy konsolami to na 42" będziesz zadowolony z gry. Co do awaryjności to nie słyszałem by jakim model się psuł wiec jedynie dyski się różnią . Resztę sam musisz potestować nie ma co pisac o własnych odczuciach bo są indywidualne . Od siebie tylko dodam ze co xo bardziej mnie wciągnęło a ps4 jak wyżej się kurzy .

5. koddi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tym faschem dokładniej chodzi mi o oglądanie weeb.tv na konsoli ... czy ktoś z szanownych kolegów mógłby sprawdzić czy konsola sobie z tym poradzi ?

6. Machiavellimind

Machiavellimind Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja kupiłem ponad dwa tygodnie temu XO -tez wachalem sie nad ps4 ale zapowiedzi nowej mnie zniechęciły , szkoda mi tylko Uncharted bo jestem wielkim fanem tej serii ale stwierdziłem ze jedna gra wyboru mi nie bedzie narzucać
    Chciałem miec ciche i komfortowe granie i mam

7. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Sprawdzałem przed chwila tobie ale po włączeniu jakiegoś kanału czarny ekran . Nie korzystam z tej strony nie mam konta. Nie wiem czy ma to cos wspólnego ale jak mówiłem u mnie czarny ekran .

8. koddi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez konta premium powinna być możliwość odtwarzania przez 30 min danego kanału .... lewy dolny róg ikonka play

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1228
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie działa konsolowe edge nie wspiera flash.

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. Koledzy już sprawdzili, jak widać nie działa :p
    2. No dla mnie menu z XO jest bardziej przejrzyste niż te z PS4. Ja najpierw kupiłam XO, które miało niezaciekawy dash, ale po aktualizacji wszystko ładnie pięknie poukładali, że wchodząc do takich ustawień wiem czego gdzie mam szukać. Na PS4 nie potrafię się odnaleźć. Jak dla mnie to w PS4 wszystko jest poukrywane w ustawieniach gorzej niż na Windowsie :D
    3. Sama gram na TV 42" i nie widzę jakiejś kosmicznej różnicy między grafiką na XO, a tą na PS4. Cały czas się zastanawiam co ludzie widzą w tym PS4, że się tak nim podniecają. Ja już wiem, że jak ogram exy, które mnie interesują na PS4 to ta konsolka będzie do mnie idealna do zbierania kurzu tak jak Kinect z XO. Jedynie gdzie faktycznie widzę różnicę w grafice i detalach to między FM6/FH2, a Driveclubem. Co do samego grania nie odczuwam jakoś ilości spadków, rzadko kiedy. Ale to bardziej bym powiedziała, że w jakiejś cutscence niż w grze.
    4. Na XO nie ma czegoś takiego jak XO w wersji wadliwej, no może czasem zdarzały się egzemplarze popremierowe, które miały problem z tzw. brzęczykiem w środku. Na ogół teraz wszystkie wersje konsoli z dyskiem 1TB są tymi nowszymi i mają w zestawie pada z jackiem 3,5mm (info o wersji pada znajdziesz na pudełku z konsoli). 500tki też są na rynku z nowym padem. W padzie jedynie jest różnica taka, że przyciski LB i RB mniej klikają od swojej poprzedniej wersji, w sensie dużo ciszej i bardziej "miękko". No, a samo wejście na jacka 3,5mm mówi samo przed sie, że możesz podłączyć każde słuchawki do pada bez adaptera. Jedno co Ci powiem to na pewno omijaj zestawy z Kinectem, bo na prawdę szkoda pieniędzy na to urządzenie. Lepiej kupić konsolę bez tego urządzenia, a zaoszczędzisz pieniążki.
    5. Datę produkcji idzie sprawdzić dopiero po wyciągnięciu konsoli z pudła. Ja tam nie widziałam nic na pudle z tych informacji, po których byś to stwierdził.

Z plusów za XO bym wymieniła jeszcze:
    - Zdecydowanie szybsze ściąganie gier w wersji cyfrowej niż na PS4
    - Tańsze gry, można kupować gry na dwóch i każdy gra na swoim profilu. Można kupować gry na różnych regionach : )
    - Pad trzyma bardzo długo, możliwość zasilania pada akumulatorkami
    - Jak do faceta to pad od XO będzie chyba wygodniejszy do grania. Ja mam małe ręce to nie odczuwam różnicy między graniem na padzie z XO, a z PS4.
    - Tańszy abonament Xbox Live oraz usługa EA Access (80zł za rok, 20 gier w zestawie, który ciągle się powiększa + możliwość grania w nowe gry z EA tydzień przed premierą, by móc przetestować grę czy jest warta zakupu oraz 10% zniżki na wszystkie gry EAA w sklepie MS).
    - Jak dla mnie bardzo lubię support z Xboxa, jak miałam z czymś problem zawsze mi pomogli + bezproblemowe reklamacje sprzętu.
    - Możliwość dokupienia osobnego dysku do konsoli, który podpinamy pod USB bez konieczności rozbierania konsoli tak jak w przypadku PS4.
    - Rozmowy w grupie z użytkownikami są na mega plusie, czysta jakość rozmów, na PS4 nie ma tego.
    - Na XO kupisz sobie każdą rzecz w sklepie bez zamrażania kasy tj. na PS4 jeśli chcesz kupić coś za np. 8zł to i tak z karty pociągnie Ci 20zł, z czego 8 zapłacisz za np. dodatek do gry, a 12zł zostanie zamrożone na Twoim koncie PSN na następne zakupy. Jak dla mnie mega fail z ich strony, bo na XO chcesz coś za 8zł, płacisz tylko 8 i nic Ci nie zamrażają ;)
    - Co wtorek mamy nowe promocje na gry oraz dodatki do gier, oczywiście promocje są dla tych którzy mają wykupiony abonament Xbox Live Gold.
    Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę :D

RozmoToby i psilon lubią to.
  11. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Rozmowy na ps4 nie są czyste hmmm dziwne, może masz brudną konsole hehe

12. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, chyba na XO jakości rozmów nie słyszałeś. Ja mam nawet na PS4 głos zniekształcony lekko :) kolega @BialyUst@BialyUst coś o tym wie ;-) Mając obie konsole w domu jednak mam porównanie.

mad-studio lubi to.
  13. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Noo nieraz tak się dzieje.. Do rozmów starcza. I tak jest niebo niż to co było na ps3..

14. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Może to wina tego tampona do ucha w zestawie ? Ja przez to wszystkich dziwacznie słyszałem

15. Cyga0000

Cyga0000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja zaś mam niecały miesiąc Xone i jak ogram Forze Horizon 2 to chyba na ps4 wymienie. Sunset Overdrive przeszedłem i już więcej interesujących exów nie widzę.
    Bardzo mi się natomiast menu podoba i połączenie z win10.

16. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Kuleczka91

Na ps4 tez można kupować gry wspólnie:)

17. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Tyle że jeden gra na swoim koncie a drugi na tym co gra została zakupiona więc rozwiązanie dlamnie nie do przyjecia. A co do rozmów na xo i ps4 to na xo o wiele wiele lepiej. A ten sznurek co daje ps jako hs soni to śmiech na sali

kuleczka91 i Damiano GTi lubią to.
  18. koddi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za sprawdzenie działania weeb.tv serdecznie dziękuję<ok>

19. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    weeb.tv nie działa, ale telewizjada owszem :D

20. koddi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na obczyźnie weeb.tv to jedna z lepszych alternatyw ;)

21. kuleczka91

Polubienia:
    1862
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @warone@warone tego sznurka z PS nawet nie podłączałam. Jak rozpakowywałam konsolę to stwierdziłam, że Sony chyba sobie jaja robi z tym sznurkiem. Przy tym to HS, który daje MS do konsoli jest wypasiony :D Ja miałam słuchawki podłączone do pada z PS. Na XO te same i tam czysto i głośno, głos też normalny, a nie zniekształcony, więc to ewidentna wina PSki :)

@lordrayden@lordrayden Bialy już Ci odpowiedział to co chciałam odpowiedzieć. Na XO każda osoba gra na swoim profilu mając grę na pół ;)

warone lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum