Posiadacze Xboksa One dostaną betę The Division!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Wsteczna kompatybliność zostanie wykorzystana przy premierze Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, dając nam za darmo dwie produkcje z tego uniwersum z poprzedniej generacji. Właściciele XOne dostaną także betę The Division.

Nabywcy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege dzięki wstecznej kompatybilności Xboksa One będą mogli zagrać także w produkcje z tego uniwersum z poprzedniej generacji, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2.

W grudniu tego roku posiadacze Xboksa One bęgą mogli ekskluzywnie zagrać w betę Tom Clancy's: The Division, dlatego jeżeli jesteś napaleni na tę produkcję, mam nadzieję, że posiadacie koło telewizora maszynkę Microsoftu.

Data premiery Tom Clancy's The Division ma zostać podana niebawem na konferencji Ubisoftu.


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ojj zajefajnie :) Widziałem, że kupno XO będzie jednak dobrym wyborem :)
 

BuRRRza

Xbox One
Xbox One
Użytkownik

dzięki wstecznej kompatybilności Xboksa One będą mogli zagrać także w produkcje z tego uniwersum z poprzedniej generacji, Tom Clancy's Rainbow Six Vegas i Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2.

Skąd to info ? Na razie lista prezentuje się tak : http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/backward-compatibility/available-games
Btw ta beta będzie darmowa ?
 

warone

Banned
Użytkownik
O becie i tych 2 grach z x360 mówili na e3

Ps:kazda beta jest darmowa bynajmniej ja jeszcze za żadną nie płaciłem
 

Do góry Bottom