1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Posiadacze Xboksów One zamawiający Doom przed premierą otrzymają darmowe gry

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 23, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Microsoft ma dobry pomysł na przyciągnięcie do siebie klientów. Wszystko dzięki wprowadzonej niedawno funkcji kompatybilności wstecznej.

Bardzo pozytywnym trendem jest ostatnie "rozdawnictwo" gier ze strony Microsoftu. Mowa tu o darmowym dostępie do poprzednich części gier w wersji cyfrowej, gdy zdecydujemy się złożyć zamówienie przedpremierowe na najnowszą odsłonę serii. Takie działanie marketingowe podjęto już w przypadku kilku znanych produkcji, takich jak Dark Souls III, Falllout 4 i Rainbow Six: Siege.

Podobne bonusy czekają nas prawdopodobnie w przypadku Dooma. Posiadacze konsoli Microsoftu, którzy zdecydują się na rzucenie w deweloperów pieniędzmi jeszcze przed oficjalną premierą gry otrzymają gry Doom i Doom 2 zupełnie za darmo. Taka informacja pojawiła się wczoraj na australijskiej stronie Xbox Store, a dzisiaj widnieje również w polskiej wersji sklepu.

Kody na gry zostaną dostarczone w formie prywatnej wiadomości w czasie około 7 - 10 dni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Jakby dali Doom 3 BFG Edition to jeszcze rozumiem ale 1 i 2kę? Mam miłe wspomnienia ale teraz oczy by mi wypadły.

4. Fixxxer1

Fixxxer1 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Mińsk Maz
    Zdziwiłbyś się jak dobrze wygląda i jaki jest grywalny Doom 1 i 2 na X360. Kupiłem obie części po 9zł i jestem zadowolony z zakupu. Nawet multi świetnie funkcjonuje!

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum