1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pośrednik Dwiepaczki

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Altres, Lipiec 25, 2011.

1. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Witam korzystał ktoś z dwiepaczki.pl ? Niby na internecie chwalą i chyba zacznę korzystać ale nie jestem pewien, bo mam dość tych poczt polskich te ich wieczne kolejki bo robią wszystko z prędkością ameby i do tego na 5 okienek 1 max 2 otwarte.

2. Lotnik421 Xbox One

3. neoandrew

neoandrew XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Oni tylko wybierają najlepszego kuriera, ale można założyć, że to i tak lepsze niż żałosna poczta polska.

4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Wbrew pozorom PP sie ostatnio bardzo poprawila. U mnie zawsze dochodza w max 3 dni i wg. mnie nie ma sensu przeplacac jakies 10zl za kuriera.

5. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    Dogg ma racje, tylko trzeba priorytetem, bo zwykła to i tydzień będzie szło

6. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No poczta polska się poprawiła ale te ich kolejki o obsługa klienta to jest na poziomie poniżej 0 jak zaczynam tam rozmawiać albo nie daj boże się o coś zapytać to wielka afera przynajmniej u mnie w mieście, a te dwiepaczki wiem że wybierają kuriera tzn zlecają zabrać kurierowi ileś tam paczek na raz, w teorii o ile nie spierdzielą wysłania kuriera to reszta jest w jakości DHL albo UPS czyli najwyższa klasa w kraju.

Wczytywanie...

Poleć forum