1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Post pod postem WTF ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez AbyStacja, Styczeń 25, 2013.

1. AbyStacja

AbyStacja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Ciekaw jestem gdzie ktoś zadał takie samo pytanie ??

Wyszukiwarka chodzi jak by chciała a nie mogła.

A jak ktoś już zaczynał pomagać to panie moderatorze, z całym szacunkiem ale nie usuwaj tematów gdyż przypadkiem, tak zupełnie niespodziewanie mogła się znaleźć w tym temacie odpowiedz na jakieś pytanie, które kogoś dręczy a znaleźć na forum się nie da ... bo informacje są poprzeplatane w milionach wątków.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Nie wiem do którego moda piszesz ALE moja moderacja polegała na tym:
    Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 22af5583e5e6a.jpg

Faktycznie widzę że twój wątek został usunięty przez moderatora raczej bez podstawnie.
    Wyjaśnie to z nim, tym czasem twój temat przenoszę do działu JTAG/RGH

Ten wątek leci do kosza..

Wczytywanie...

Poleć forum