1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Postać Fallout 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Szolder, Listopad 7, 2011.

1. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam, mam proźbę. Ma ktoś może jakąś dokladna rozpiske na dobra postac w Fallout 3 ? bo zacząłem kiedyś grać i tak rozdawałem te pkt itp na 'odwal sie' i po prostu lipnie sie gra ;p

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    To już zależy od indywidualnego stylu gracza. Są różne sposoby na dobre postaci, ale najpierw musisz określić swój własny sposób na grę. Przemyśl jaką bronią będziesz się posługiwać, czy wolisz rozwiązania siłowe czy raczej załatwiać sprawy po cichu. W grze jest jedna sprawa, raczej niezależna od całości. Retoryka i charyzma. Według mnie zawsze warto mieć te wartości nieco wyższe. Hakowanie komputerów też jest dla mnie niezbędne w grze. Bez tego po prostu nie otrzymasz misji/nie dostaniesz się tam gdzie chcesz.

4. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    a jest jakis taki uniwersalny model postaci ?

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Hmm. No niby jest. Nie pamiętam dokładnie, ale wszystkie atrybuty poza szczęściem się wyrównuje do 7 czy 8. I były dwa profity, jeden podnosił wszystkie statystyki +1. A drugi wpływał chyba na ilość pkt przy awansie. Nie jestem pewien. Wtedy masz postać uniwersalną. Ładujesz pkt w to co aktualnie używasz i tyle.

Od siebie dodam, że najłatwiej gra się postacią do walki wręcz + 1 NPC strzelający. Sprawdzało się w F3 jak i w NW. Przeważnie gram postacią która ma umiejętności hakowania komputerów, otwierania zamków, dużą retorykę. + Broń do walki wręcz i broń energetyczna. W Falloucie masz ten plus, że każda postać się sprawdzi w walce. Gorzej jeśli nie rozwijasz umiejętności potrzebnych do hakowania czy do rozmowy. Wtedy wiele z gry może nam po prostu umknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum