Postacie z Gears of War w Lost Planet 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Dzisiejszy dzień przyniósł nie tylko informację o dacie premiery Lost Planet 2 (18 maja), ale także dość zaskakującą wiadomość o wykorzystaniu bohaterów znanych z serii Gears of War w xboksowej wersji produkcji Capcom. Jak twierdzi Kotaku, na konferencji koncernu w Japonii zaprezentowano zwiastun, który zdradził, że Marcus Fenix i Dominic Santiago będą mieli swój gościnny występ w kontynuacji zwiedzania planety E.D.N. III. Nie wiemy jednak czy ich obecność ograniczy się do bycia skórką postaci w trybie multiplayer, czy też pokierujemy nimi w kampanii. Jun Takeuchi często powtarzał, że podziwia grę Epic Games, ale takiego wyróżnienia nikt się chyba nie spodziewał.
Poniżej filmik.

Dpóki nie zostanie poprawiony błąd z youtube wstawiam odnośnik poniżej:
http://www.youtube.com/watch?v=6zU8UVIHg0A&feature=sub

Źródło: Postacie z Gears of War w Lost Planet 2 | Aktualności
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Zdziwiłbym się jakbym Marcusa spotkał na multi grając w Lost Planet:D Jestem za:)
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
bardzo fajny pomysł już nie moge sie doczekać

ps. haha jestem maniakiem gowa :D
 

Archont666

Użytkownik
Użytkownik
O w mordę.Jako maniak Gow'a jestem mile zaskoczony.Jeżeli będzie to prawda,a nie scenka jakiegoś fana to git.
 

qb3s

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajna sprawa. Tylko aby na multi same Marcusy nie biegały. :D
 

rockobradford

Użytkownik
Użytkownik
tylko ciekawe jaki to bedzie miało związek z fabuła?
 

lekturka95

Świeżak
Świeżak
no jeżeli Marcus już pojawi się w Lost Planet to będzie ciekawie, w końcu też jestem fanem serii Gears of War:p
 

radas210

Banned
Użytkownik
chwyt reklamowy
 

mck82

Użytkownik
Użytkownik
Zaje...ta sprawa:D Tylko mam nadzieje ze jak kolega wyzej napisal nie bedzie to chwyt reklamowy.A czy beda oni mieli cos wspolnego z fabula??Raczej nie bo wydaje mi sie ze moglo by to pokrzyzowac plany dalszej fabuly GOW3(o ile bedzie,mam nadzieje).No chyba ze bedzie jakas ciekawa kompilacja,to zapowiada sie ciekawie:)
 

radas210

Banned
Użytkownik
ale to się kupy nie trzyma co ma gow do lost planet jak to fabularnie wytlumacza markusowi znudzil sie pokój na ziemi i chce pozazynac pare opcych bo takie jest jego hobby
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
ale to się kupy nie trzyma co ma gow do lost planet jak to fabularnie wytlumacza markusowi znudzil sie pokój na ziemi i chce pozazynac pare opcych bo takie jest jego hobby
Marcus nie walczył na ziemi tylko na Serze!!Bluźnierca!!!!
 

kobzuch

Użytkownik
Użytkownik
Doprawdy poruszające:DD Co oni najlepszego zrobili? Cała akcja wygląda przekomicznie. Widziałem kiedyś coś podobnego, nie pamiętam jednak do jakiej gry i tak samo mnie to rozśmieszyło.
 

tkn

Użytkownik
Użytkownik
No opcja naprawdę ciekawa czy to tylko "występ gościnny" czy raczej wątek poplątany fabularnie.

Jeżeli to drugie to jako fan GOW'a będę musiał koniecznie przetestować Lost Planet 2. :)
 

ChicLetsBounce

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawy pomysł...
Aktualnie zasysam demko LP2 :D
 

Yetan

Użytkownik
Użytkownik
Lost of Gears Planet 2?
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Ta muzyka z Gears Of War..)) klimat , klimat i jeszcze raz klimat!)) dlaczego do tej pory nie widać ani nie słychać nic o trzeciej części przygód Szarańczy? :p
 

radas210

Banned
Użytkownik
bo niby ma wyjsc na nastepna generacje
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
bo niby ma wyjsc na nastepna generacje
Głupoty gadasz MS potwierdził, że na razie nie ma w planach nowej generacji klocka. Moim zdaniem to może mieć coś wspólnego z 3 częścią GOW'a.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom