1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Postapokaliptyczny Xbox One zaprezentowany - Microsoft nie zapomina o fanach Fallouta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 2, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Major Nelson właśnie przedstawił kolejny zestaw Xboksa One. Z pakietu na pewno ucieszą się miłośnicy postapokaliptycznych przyjemności, ponieważ amerykańska korporacja nie zapomina o fanach Fallouta.

W sumie od początku przeczuwałem, że Microsoft wrzuci na rynek Xboksa One z Fallout 4. Firma nadal nie postarała się o upiększenie urządzenia specjalnym motywem, ale przynajmniej tym razem do pudła trafi konsola z 1TB na pokładzie.

Miłym dodatkiem w pakiecie będzie na pewno Fallout 3 – gra już w listopadzie zadziała na Xboksie One dzięki wstecznej kompatybilności, więc przedstawiciele firmy z Redmond nie zapominają o tej wyjątkowej funkcji. Może i nie jest to dodatek za 249 zł, ale sympatycy uniwersum i tak pewnie nie będą narzekać.

Tak prezentują się szczegóły paczki:

• Xbox One 1TB.
    • Kontroler.
    • Kod na Fallout 4.
    • Kod na Fallout 3 (wsteczna kompatybilność).
    • Cena: 399 dolarów (około 1516 zł).
    Amerykanie w tym tygodniu zaprezentowali również następujące bundle packi:

• Zestaw dla fanów Lary Croft.
    • Xbox One + 3 gry.
    • Xbox One + LEGO Przygodowa gra wideo.
    • Xbox One (biały) + Gears of War: Ultimate Edition.
    • Xbox One + Kinect + 3 gry.
    Co sądzicie o najnowszym pakiecie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    i znowu czarna konsola

4. maxiazo

maxiazo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kaczki
    Dokladnie.. Ja mam edycje AW i warto było poczekac bo jest sliczna.. A po Fallaucie spodziewalem sie czegos więcej..

5. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hahaha przeczytałem nagłówek. myślę: "postapokaliptyczny? hmm może być fajny" a tu zonk... znowu :hilarious:

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to żeś wymyślił.. :D

Wczytywanie...

Poleć forum