1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Postawienie monitora na konsoli

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szymonkrzak, Lipiec 28, 2011.

1. szymonkrzak

szymonkrzak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    mam pytanie , mianowicie czy moge polozyc moja konsole i umiescic na niej monitor?
    jest to monitor 22'' , jest dość lekki na pewno nie wygnie obudowy
    ale interesuje mnie kwestia chłodzenia xboxa ? (jest to falcon)
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Raczej nie polecam Ci tego robić.

4. szymonkrzak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Tofik504

Tofik504 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Monitor wydziela jakieś tam ciepło
    2. Zaburzy obieg powietrza dookoła konsoli
    3. Przez obudowe X360 też jakaś ilość ciepła się wydostaje, obudowa się lekko nagrzewa a powietrze ja chłodzi a stawiając monitor na konsoli zaburzysz ten cykl
    4. Dodatkowe obciążenie (nie przewidziane przez producenta a M$ nie przewiduje stawiania czegokolwiek na X360 ) powoduje że powstają dodatkowe naprzędzenia obudowy oraz płyty głównej konsoli (płyta jest przymocowana do obudowy) płyta się nagrzewa a zarazem z nią obudowa przez co delikatnie się rozszerza ( jak się coś nagrzewa to sie rozszerza a jak stygnie to się kurczy np. w Cooncorde podczas loty ponad dźwiękowego jego dziób wydłużał się o 1m ) takie naprężenia powodują pekanie mniej elastycznych elementów jak i tu uwaga LUTY pod procesorem w X360 (są mało elastyczne). To że ty postawisz monitor i Ci sie wydaje że nic sie nie ugina nie znaczy że naprawdę nic się nie ugięło (mowa tu o mm).
    PS. Zrobisz jak chcesz a jak potrzebujesz podstawki to jak mam wolną podstawkę pod monitor (kolor olcha) to się mogę zamienić za X360:p

6. szymonkrzak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    wielkie dzieki za pomoc , tak jak myślalem
    nie jestem w tych sprawach zupelnie zielony i wiem jak to działa ;)

a olchę sobie daruje :D

temat do zamknięcia

Wczytywanie...

Poleć forum