1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Posucha na scenie

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tigro, Sierpień 11, 2010.

1. Tigro

Tigro Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Swoją przygodę z "ciemną stroną księżyca" zakończyłem w listopadzie zeszłego roku efektownym banem. Po tym, kupiłem nowego X'a i uznałem, że trzeba poczekać na nową wersje iX, która, podobnie jak swoja poprzedniczka, przez długi czas będzie nie do wykrycia (albo "nie będzie chciana do bycia wykrytą").

No i tutaj zdziwienie. Minęło już 10 miesięcy, a o nowym wspaniałym flashu, który pozwala na granie z najnowszymi wave'ami z mocno zminimalizowanym ryzykiem bana ani widu, ani słychu. Wydaje się jakby wszystko zastygło na przełomie 2009 i 2010. Mógłby ktoś wytłumaczyć, dlaczego sytuacja tak wygląda? Dlaczego nie ma jakichś iXtreme 1.7, 8 czy ileśtam, dlaczego padły prace nad jakimiś flashami, które ładnie potrafiłyby podszywać się pod oryginały i mocno obniżać szansę na bana? Czy jest w ogóle planowane jakieś podniesienie się sceny?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    przecież od stycznia jest ixtreme LT (obecnie iXtreme LT v1.1) który na chwilę obecną umożliwia grę na xbl bez obawy o bana, oraz czyta wszystkie wave nawet te których jeszcze nie ma.

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Widac ze nie szukasz. Google pomoze ci nadrobic zaleglosci w temacie.

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    było iextreme 1.6 potem 1.61 też bodajże było 1.7 ale nie jestem pewien na pewno jest iextreme LT i iextreme LT 1.1 bo zamiast dawać dalej 1.8 1.9 dali LT

6. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Tez po co by niby był ten lepszy flash jak ten jest praktycznie nie do wykrycia i wszystko po nim idzie .

Wczytywanie...

Poleć forum