1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszarpane/Zaostrzone krawędzie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matthief, Sierpień 29, 2016.

1. Matthief

Matthief Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam następujący problem, posiadam konsolę Xbox One podpiętą kablem HDMI do TV Samsung J5000 48". Siedzę około 2m od TV i zauważam bardzo poszarpane krawędzie w grach m. in. Rocket League, Gears of War UE, czy Wiedżmin 3. Jestem ciekawy, czy da się w jakiś sposób to poprawić, czy po prostu musi tak zostać.
    Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak kupując komputer z kartą graficzną za 1,5k+ - Może się to wydawać chamskim komentarzem ale mówię serio.
    W TV masz pewnie różne filtry usprawnienie obraz spróbuj je zastosować ale prawdopodobnie mogą pojawić się lagi/smużenie.

4. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Kwestia anti aliasingu?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

5. Gumis_sx

Gumis_sx Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Działdowo
    U mnie na standardowych ustawieniach Tv też można się czepiać krawędzi (choć opcja standard jest dobra przy dużym nasłonecznieniu).
    Przy włączeniu trybu "Gra" w.w. wada nie występuje choć ten wariant moim zdaniem najlepiej sprawdza się wieczorami/nocą.

Tak ps. czasem dobrze mieć jakąś tam wadę wzroku :D

p_bladek lubi to.
  6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Pokombinuj z ustawieniami TV

Wczytywanie...

Poleć forum