1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukiwania gry - Klimaty Motocross/ATV

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rocks, Grudzień 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rocks

Rocks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce/Białystok
    Witajcie, od razu zacznę od przywitania się. Na imię mam Wojtek, Xboxa mam na razie 1 dzień, trochę czytam na jego temat, ale nie znalazłem odpowiedzi na pytanie które zaraz zadam. Z racji faktu,że przerabiać nie mam czasu i odczuwam lęk, że coś zepsuje, nie przerabiam i przerabiać konsoli nie będę. Gry drogie, więc chcę kupić coś super. Potrzebuję ciekawej gry o motocross lub ATV, jak zwykle o dobrej grafice i fajnej grywalności, no i co ważne by nie była wyssana z palca fizyka, tylko realistyczna choć troszkę. Co byście polecili? Swego czasu kochałem grę na PSP MTX mototrax, PURE ładne i ciekawe, ale koleś lecący 30m nad ziemią, lądujący krzywo i jadący dalej jakoś nie przemawia. Dziękuję za odpowiedzi, pozdrowienia z zimnych Kielc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
  4. Kura

Kura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
  5. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Jak narazie w PL znalazłem tylko MX vs ATV Untamed. Fizyka Pure też mnie wkurzała. Sam śmigam, to wiem co nie co. Czekam na premierę Reflexu w jełropie.

A Untameda mam demo, i jest super, kupię na pewno :D

MTX też swietna giera, chodź motory też niezbyt realnie się zachowują. Ja ciąłem na PC, mimo wszystko polecam

6. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    nic nie zaszkodzi zagrać w pure, napewno nie pożałujesz. Jest jeszcze Reflex. Mozesz tez zagrać w Fuel.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum