1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

poszukiwany poradnik

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez manial, Październik 19, 2009.

1. manial

manial Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bogatynia
    witam szukam juz dlurzszy czas i nie moge znalesc poradnika do przerobienia dysku z PC na xboxowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. manial

manial Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bogatynia
    dzięki mam z tym problem moze mi napiszesz prosze cie jak to zrobiles ? proosze :)

5. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    Pewnie spojrzał na Sprzęt i wlazł w poradniki potem znalazł poradnik i podał ci link :D
    A tak na marginesie nie radził bym przerabiać dysku Pc na Xbox , ponieważ one po aktualizacji mają przestać działać :) lepiej kupić oryginał i grać spokojnie

6. manial

manial Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bogatynia
    nie nie :d spoko jest ;) aktualizowalem juz i dzialaja :) mam wd scorpio ;) fujitsu ;) w razie cos mam gwarancje na niego ;D

Wczytywanie...

Poleć forum