1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukuje ludzi do teamu

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez Mateusz Roszkowiak, Kwiecień 9, 2013.

1. Mateusz Roszkowiak

Mateusz Roszkowiak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek, Poland
    Witam.

Jestem założycielem polskiego gamingu "4Fun Gaming" i jednoczeście profesjonalnym graczem fps. Swoją "karierę" zaczynałem na pc, ale scena e-sportowa call of duty na pc jest, a raczej jej nie ma ... wyjątkiem jest tylko cod4. Przeniosłem się na xbox jakieś 2 miesiące temu i nie chwaląc się idzie mi całkiem nieźle. Miałem grać w teamie ze znajomymi z Fariko, ale jakoś nie wyszło ***

Wracając do tematu ... poszukuję 3 ogarniętych graczy do teamu bo2. Gralibyśmy w ligach typu MLG, Gamebattles, WGL, ESL itd. Gdybyśmy osiągali niezłe wyniki, to moglibyśmy jeździć na różnego rodzaju turnieje LAN.

Żeby nie było ... nie jestem gościem, który tylko dużo gada itp dlatego zamieszę wykaz osiągnięć, które udało mi się dotychczas zdobyć i kilka filmików z gry. (Nie chcę się chwalić, chcę tylko pokazać jaki poziom prezentuję):

- 1st - PGA MW3 1v1 #3 - https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/559544_504146919605162_1649569270_n.jpg (ten mały to ja ***)
    - 1st - 5on5 Cup by Ek
    - 2nd - HellCup #1 MW3 5on5 (jako dywizja HellFaction.pl)
    - 1st - 5on5 Cup by eXtaze (jako dywizja HellFaction.pl)
    - 4th - 5on5 Cub by fraGtic

Jeśli ktoś byłby chętny do stworzenia ze mną teamu to proszę o kontakt:

e-mail: forfungaming@hotmail.com
    fb: https://www.facebook.com/mateusz.roszkowiak

4Fun Gaming - News

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum