1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukuje monitora

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krk69, Wrzesień 22, 2010.

1. krk69

krk69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Elo, tak jak w temacie mam do was prośbę, mianowicie o to, czy moglibyście poszukać mi
    monitora LCD płaskiego od 18 do 20 cali nie więcej niż za 350 zł? Najlepiej żeby to było z allegro, zresztą chce podłączyć ten monitor do mojego xbox'a 360 i chciałbym żeby monitor posiadał wejście hdmi i rozdzielczość HD, a także możliwość podłączenia kablówki lub dekodera, np. z telewizji N. Bardzo was proszę, sam bym poszukał (nawet już szukałem) lecz się na tym za bardzo nie znam i nie wiem co wybrać, bo jak szukałem to nie było żadnego HD, ani kablówki lub tego dekodera, może wy coś znajdziecie. Kupił bym telewizor, tylko że telewizory plazmowe są drogie, a ja nie mam za bardzo kasy na kupno plazmy więc wybrałem monitor. Aha i bym zapomniał: najlepiej żeby to był monitor nowy, oczywiście używany też może być, tylko żeby nie miał żadnych dziur w ekranie i czarnych plam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gambit95

Gambit95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie więcej niż za 350 zł? Z wejściem na dekoder? Człowieku co ty piszesz? Nie sądzę, aby jakikolwiek monitor 20" miał wejście do kablówki. A na pewno za 350 zł NOWEGO NIE KUPISZ. Używanego też raczej nie, chyba, że od znajomego (bardzo bliskiego albo kogoś z rodziny), kto ci sprzeda za 350 zł. Stary, żeby mieć taki monitor to trzeba wydać minimum z 700 zł.

4. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    szkoda czasu na monitor celuj odrazu w 42 cale minimum 2000 albo lcd 40 1700 to nie majątek
    blaszka blaszka bedzie flaszka

5. Shin3

Shin3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nowy Targ
    no za 350zł nie dostaniesz takiego tv, spokojnie musisz dać 2-3x tyle żeby coś sensownego i w dodatku nowego znaleźć.
    Chcesz dobry TV to szukaj z firmy sony, panasonic, lg itd.
    A jeśli taniego to: technica i wszelkiego rodzaju tv z tesco, lidla czy innych supermarketów. Na nich tez ci pojdzie xbox :D i wtedy w 350 powinieneś się zmieścić na styki

Wczytywanie...

Poleć forum