1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukuję osoby która zainstaluje mi na dysku Fifę 11 (DYSK XBOX SLIM)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xbox360.PL, Wrzesień 9, 2011.

1. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Sprawa jest taka, zarysowała mi się płyta Fifa 11 (oryginalna) - oddałem płytę do regeneracji ale to nie pomogło, i teraz poszukuję osoby która ma Xboxa Slima, podrzucę tej osobie swój dysk 250 GB, wrzucisz do swojej konsoli - zainstaluje swoją kopię Fify 11 (oryginalnej), ja oczywiście podjadę i poczekam :) a ja już będę grał ze swoją płytą w napędzie Jeżeli znajdzie się taka miła osoba to proszę o kontakt, jestem z Warszawy, najlepiej Tarchomin ale mogę podjechać samochodem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Osoba która wgra ci fife nie musi mieć slima może to być jakakolwiek gra, może w okolicy masz wypożyczalnie gier sprawdź widziałem takie coś już.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Pamiaetaj ze musisz gre zainsalowac na swojej konsoli. Jak wyciafniesz dysk zainsalujesz nie wlaczys u siebie

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

5. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    jest takie coś jak regeneracja płyt . u mnie w mieście usługa kosztuje 5zł(płytka jak nowa)

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak zeszlifuja za duzo plyta nie dziala. Tak sie stalo autorowi tematu

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

7. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    ,,Pamiaetaj ze musisz gre zainsalowac na swojej konsoli. Jak wyciafniesz dysk zainsalujesz nie wlaczys u siebie,,

Jak to? - Jak pójdę do Tadeusza (który ma Slima) ze swoim dyskiem od Xbox Slim 250 GB, on podłączy dysk do swojej konsoli i zainstaluje mi Fifę na moim dysku, to po przełożeniu tego dysku mojej konsoli gra nie pójdzie z dysku, z włożoną do napędu moją płytką?

I przestańcie pieprzyć żebym oddał płytkę do regeneracji bo jak napisałem JUŻ ODDAŁEM !!!! Więc nauczcie się czytać.

8. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Po pierwsze to troche grzeczniej sie wypowiadaj . Poza tym może być tak że ci nie pójdzie bo każda oryginalna gra ma inny klucz , który jest za każdym razem sprawdzany przy odpalaniu gry . Wiec jeśli na dysku będziesz miał inna wersję niz na płycie to ....... Pomyśl trochę.

9. Xbox360.PL

Xbox360.PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A kim Ty jesteś że mi mówisz jak mam się wypowiadać? Jest napisane że płyta jest po regeneracji a jakiś i***** mi odpowiedział żebym oddał płytę do regeneracji, stąd moje zirytowanie.

10. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jest gościem, który nie znosi chamstwa i arogancji. Tak jak większość ludzi tutaj. Nie pomyślałeś że ten ktoś mógł nie doczytać twojego tematu? Nerwowy jesteś strasznie
    Co do tematu, chłopaki powyżej mogą mieć rację i zainstalowana gra z innej płyty może u ciebie działać

Wczytywanie...

Poleć forum