1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukuję osoby która zdobędzie dla mnie "Maratończyk Pro" w BO1

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaZz, Luty 25, 2013.

1. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Poszukuję osoby, która zdobędzie dla mnie "Maratończyk Pro" w Call of Duty: Black Ops (jedynka).
    Z tego co się orientuję to żeby to zdobyć trzeba 15 razy zdobyć i odnieść flagę w trybie "Zdobądź Flagę". (2 zdobyte, zostało 13)
    1 i 2 mam zrobione.

Będzie wyglądało to tak:

Daje dane do swojego konta XBL.
    Umawiamy się na jakieś tam godziny, żeby nie odpalać tego samego konta na dwóch różnych konsolach równocześnie.
    Przed rozpoczęciem próby zdobycia perku dana osoba sprawdza ze swojego konta czy mój profil jest aktywny (czy przypadkiem nie gram w danej chwili). Jeśli nie, to wtedy dopiero odpala mój profil.

Za pomoc oferuję kod XBL TRIAL 14 DNI. Chcesz coś innego? Może się dogadamy :)

Zgłoszenia tylko i wyłącznie na PW.

Wczytywanie...

Poleć forum