1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poszukuje trainera do Assassin’s Creed Rouge

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hwkzmc, Marzec 1, 2015.

1. hwkzmc

hwkzmc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jako że poprzednie konto admin mi zbanował, założyłem nowe. Poszukuje trainera do
    Assassin’s Creed Rouge. Mam misje gdzie mam zabić Adéwale, ale posiadam za słaby okręt. W internecie poszukałem ale nie mogłem znaleźć działającego trainera.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
  4. DrumsSlayer

DrumsSlayer Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    L.A.
    Nie działały bo może wersja gry Ci się nie zgadzała... Nie przyszło Ci to do głowy?
    Przeważnie trainery robione są pod konkretne wersje, przy nowszych updateach juz moga nie dzialac. Pobaw sie aktualkami z okna dashboardu i sprawdz. Poza tym, na tych stronach co sciagales na pewno jest info pod jaką wersję robiony jest dany trainer.

Wczytywanie...

Poleć forum