1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potezna ekipa GTA V i nowy klan Ghosts

Temat na forum 'Klany' rozpoczęty przez Szabat, Kwiecień 29, 2014.

1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    W gtav mamy potezny klan - 600 osób, kolega założył a ja zarządzam. Klan otwarty. Nazwa 13th street outlawz. W ghoscie many nowy klan 12lvl 5 członków ale wygranu clan war teraz mamy zlota dywizje. Nazwa 13th outlawz nick na xboxie Stereo Speaker. Brak wymagań do klanow. Zapraszam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lubo1916

Lubo1916 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Żary, Poland
    Aktywna ta ekipa w gta? Ghost też mam ale nie miałem czasu dłużej pograć może jak ogarnę to też dołączę ;) Jaki tam średni wiek jest?

4. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    W gta aktywna :D duzo anglikow tez jest bo kolega tam mieszka i wiesz ale polakow tez dużo. A w codzie no badzmy szczerzy wszyscy prócz mnie i kolegi przed mutacja :D

5. mik611

mik611 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aktywna ekipa w GTA ? jak sie dołączyć?

6. ThePafcio

ThePafcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: