1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebna informacja, złe wypalanie płyt.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubqq, Sierpień 31, 2011.

1. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zacznę może od treści mojego poprzedniego tematu, który wylądował w koszu z niewiadomego powodu:

Poszedłem do drugiego kolegi. Gry które wypalałem też mu nie działają, więc pożyczył mi jedną gierkę i u mnie ona działa, więc problem tkwi w tym, że robię jakiś błąd przy wypalaniu.

Czy mógłby ktoś podać/napisać mi poradnik krok po kroku jak wypalić grę? Ponieważ poradniki wymienione wyżej niestety mają jakieś braki, ponieważ płyt wypalonych przeze mnie nie czyta.

Proszę o pomoc.
    Kubqq

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    spróbuj użyć do nagrywania program imgburn. Poradnik powinien być zamieszczony gdzieś na forum. Jeśli zaś chodzi o Ap25, to musisz mieć LT 1.91 by je odpalić

4. doniu369

doniu369 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świętokrzyskie
  5. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    LT 1.91, po (chyba) poprawnym wypaleniu NFS HP, pojawiał się tylko czarny ekran, potem jak skonfigurowałem AP 25 to samo.

@Chris von D
    Próbowałem ImgBurn i niestety nic.

Wczytywanie...

Poleć forum