1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebna pomoc! Nie mogę się zalogować na XBOX 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HubiPoland, Sierpień 13, 2014.

1. HubiPoland

HubiPoland Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tuż po uruchomieniu xboxa wyskakuje komunikat że wystąpił problem podczas logowania, spróbuj ponownie. No i gdy wybieram jakiekolwiek konto taki błąd wyskakuje ponownie. Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LabuddaM

LabuddaM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spróbować ponownie:)
    Ale już na poważnie, jeśli jest problem z logowaniem do live, to wczoraj też z tym walczyłem. Pomogło otwarcie portów w routerze i włączenie na nim jeszcze jakiejś funkcji która podpowiedziała diagnostyka połączenia. Ogólnie 15 minut roboty.

Ale na początek opisz dokładnie w którym miejscu jest problem, logowanie do profilu się nie powiodło, czy może profil się ładuje ale nie łączy z live?

4. HubiPoland

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak na chwilę obecną już wszystko działa.
    Możliwe że to był tymczasowy problem lub niedługo znów ten problem wystąpi.

5. pikey4

pikey4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ropa, Poland
    jak miałem xboxa slimke to też tak się działo że tak na miesiąc co jakiś czas live nie działał ;)

6. HubiPoland

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie chodziło mi o logowanie do LIVE tylko o logowanie do kont, ale już wszystko działa więc temat można zamknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum