1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebna pomoc!!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcelgula17, Marzec 1, 2013.

1. marcelgula17

marcelgula17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie o 360haven

Witam.

Otóż próbuje się zalogować na stronę 360haven.com, jednak przy rejestracji gdy wpisuje datę urodzin wywala mi ekran że posiadam transparent proxy. Czy to normalne? Potrzebuję tam pobrać jeden plik, całkiem przypadkiem trafiłem tam na stronkę, i nie powiem że mi się spodobała. Istnieje możliwość rejestracji?

Edit. Przepraszam, próbowałem zmienić nazwę tematu, bez skutku. Nie mogę znaleźć tej opcji...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Siema, zmień nazwę wątku, bo nie opisuje problemu, za to dają warny :)
    Co do tematu, to nie wiem jak się tam zarejestrować, ale powiedz co potrzebujesz pobrać, może gdzieś indziej uda się to wykopać

4. marcelgula17

marcelgula17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Klik

Potrzebuję pobrać tegoż własnie edytora save. Szukałem na całym google, i nic....
    Za cholerę nie moge pokonać ostatniego bossa, spędziłem już nad nim tyle czasu... I czas rozegrać to inaczej.

Wczytywanie...

Poleć forum