1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

potrzebna pomoc !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RedCon, Maj 7, 2012.

1. RedCon

RedCon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . Mianowicie mam takie pytanie . Jak doładowac konto xbox live bez karty kredytowej z możliwościa płacenia przez internet . Chciałbym własnie przedłuzyc konto gold , ponieważ po podłaczeniu do internetu konsoli pojawiła mi sie promocja dość fajna jako że jest mozliwosc kupienia golda z 6 zł na 2 miesiace dlatego zastanawiam sie w jaki sposob mozna to zrobic bez karty . Słyszałem o mozliwosci płacenia paysafecard bądz paypal lecz aby doładowac konto paypal wymagana jest karta kredytowa czyli przelewem tylko . Pomożcie poniewaz jestem amatorem jezeli chodzi o te sprawy a nie mogłem doszukac sie w internecie odp .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    paypalem najlepiej bez karty się włąśnie nie da.

4. RedCon

RedCon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    aha dzieki bardzo ;(

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na zakładce na xbox live masz dwa podane formy płatności, oczywiście jakbyś się zdecydował to nie zapomnij wyłączyć tej usługi sobie po końcu promocji bierze normalnie z karty 25zl chyba

Wczytywanie...

Poleć forum