Potrzebne odczytanie klucza napedu Xenon

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Posiadam problem taki że nabyłem konsole xbox360 bez napędu. Z tego co oceniłem konsola jest na płycie Xenon i posiadam dasboard 12625. Napęd już zdobyłem ale potrzebuje odczytać klucz z płyty głównej. Bardzo proszę o jakieś porady jak to zrobić najlepiej łopatologicznie i tanio. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź.
Pozdrawiam
 

Bugal

Banned
Przerobiona?
 

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie nie mam żadnego pirata. A nie wiem jak inaczej sprawdzić.
 

Bugal

Banned
Lt nic nie da. Keya możesz wyciągnąć jak masz RGH a w chwili obecnej nie wyciągnięsz, na 99% tak jest. Może niech fachowcy się wypowiedzą
 

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
RGH nie posiadam a szkoda bo nie byłoby problemu.
 

Bugal

Banned
Zrobienie rgh na tej płycie głownej to bez sens. Obawiam się, że nie pograsz na niej.
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
Ale wystarczy na chwile rgh zrobic do wyjecia klucza. Na tym dashu rgh1 zrobisz.
 

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A istnieje możliwość zrobienia tego samemu i jaki koszt mniej wiecej?
 

Bugal

Banned
Klucha, jeżeli tego nie robiłeś to raczej nie zrobisz, łatwo jest uwalić konsole. Potrzebny jest sprzęt, lutownica, programator (200zł), chip i wgl. Na forum np. Eslord robi za 125, inni troszeczkę więcej lecz są to zbliżone ceny
 

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nic taniej ktoś nie zrobi byle tylko ruszyć ten napęd?
 

Bugal

Banned
Rozmawiaj indywidualnie z osobami takimi jak akir czy dexter. Na pewno by to zrobili. Osobiście to nie opłaca ci się w to inwestować. Najbardziej awaryjna płyta główna (nawet 50%), możesz na niej pograć kilka dni, tygodni maks. Kilka miesięcy jeżeli będziesz ją oszczędzał, za 450-500 można wyhaczyć już na prawdę fajne, Przerobione, w bardzo dobrym stanie używane konsole.
 

klucha120

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam jeszcze drugą konsole na płycie już z hdmi ale ta znowu posiada rrod. Więc chyba nie lepsza sytuacja. Chociaż kiedyś ruszylem ja po kilku razach odpalila i gralem ponad 1h ale po jakimś czasie znowu poszła. A da sie uchronić taka płyte przed rrodem dając jej dodatkowy wiatrak i działanie bez obudowy?
 

Bugal

Banned
Trochę to daje ale marne skutki, konsole należy czyścić i wymieniać pasty termoprzewodzące na CPU i GPU. Jednak xenon to xenon - te wszystki zabiegi NIE MUSZĄ dać rezultatów. Więc widzisz - gra niewarta świeczki.
 

dragon1493

Banned
Na Xenonie nie ma możliwości zrobienia RGH, osoby zajmujące się tym robią RGH tylko na chwilę w celu wyciągnięcia klucza napędu i tyle. W Twoim przypadku trzeba wyciągnąć klucz i wgrać go do nowego napędu, wątpie że Cie za to skasują jak za normalne RGH, bo przecież konsola będzie bez chipa, raczej wyjdzie Cię to taniej tylko musisz pisać do osób, które się tym zajmują.

Wysłano z Motorola Moto G
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na Xenonie nie ma możliwości zrobienia RGH, osoby zajmujące się tym robią RGH tylko na chwilę w celu wyciągnięcia klucza napędu i tyle. W Twoim przypadku trzeba wyciągnąć klucz i wgrać go do nowego napędu, wątpie że Cie za to skasują jak za normalne RGH, bo przecież konsola będzie bez chipa, raczej wyjdzie Cię to taniej tylko musisz pisać do osób, które się tym zajmują.

Wysłano z Motorola Moto G
To nie wiesz co to za robota... wyciągnięcie klucza na xenonie
 

dragon1493

Banned
No nie wiem, oświeć mnie :).

Wysłano z Motorola Moto G
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Na Xenonie nie ma możliwości zrobienia RGH, osoby zajmujące się tym robią RGH tylko na chwilę w celu wyciągnięcia klucza napędu i tyle. W Twoim przypadku trzeba wyciągnąć klucz i wgrać go do nowego napędu, wątpie że Cie za to skasują jak za normalne RGH, bo przecież konsola będzie bez chipa, raczej wyjdzie Cię to taniej tylko musisz pisać do osób, które się tym zajmują.

Wysłano z Motorola Moto G
Dragon no jak taniej. Przecież LTU Też się tak chyba robi nie? I jakoś nie kosztuje jak zwykle LT

Wysłane z mojego HTC One max
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
No nie wiem, oświeć mnie :).

Wysłano z Motorola Moto G
taka ze konsola moze chodzic 24 h i klucza nie da....

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka
 

petroz

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
No nie wiem, oświeć mnie :).

Wysłano z Motorola Moto G
robisz RGH uruchamiasz i czekasz.... wracasz po N godzinach, jeżeli dalej nic to zmieniasz ułożenie przewodów, długość, cokolwiek. Odpalasz znowu, czekasz... wracasz po N godzinach... powtarzasz do znudzenia lub otrzymania klucza... bootowanie xenonów na RGH liczy się w godzinach i dobach, tak jak napisał opeael2
 

Bugal

Banned
W tym czasie to zasilacz może już paść [emoji23] [emoji23]
 

Do góry Bottom