1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebny help zanim wydam bez sensu kase

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez daniel 2445, Lipiec 15, 2012.

1. daniel 2445

daniel 2445 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam jestem nowy na Forum i świeży jeśli chodzi o xboxa więc proszę o wyrozumiałość, kupiłem konsole oficjalnie dla syna hehe :p
    Gdzie leży mój problem
    Konsola to Xbox 360 60 g , nie wiem jaki ma napęd nie chce rozbierać jak będzie trzeba to rozbiorę , miała być przerobiona gość zapewniał ze lata wszystko jak wściekłe , mam ponagrywane jakieś gry , natomiast działają tylko oryginalne , wersja XB to D:2.0.13599.0 - k:2.0.13599.0 wkładam płytę nagraną to staje na ekranie z logiem i mam menu jak do otwierania filmów play stop itp
    teraz moje pytanie ,
    1. co mam zrobić żeby wszystkie gry działały , czytałem jakieś tam aktualizacje przez pendrive itp .. dacie rade mi to wytłumaczyć ? jak to zrobić i co krok po kroku ?
    2. jak sprawdzić jakie gry mogę śmigać jak je nagrywać itp, ew gdzie szukać wiedzy na ten temat żeby nie truć dup podstawami ?

3. Jeśli przewyższy mnie o głowę fakt zrobienia tego , przybliżcie mi osoby w okolicach Pruszkowa , Grodziska Maz które to robią dobrze i tanio

Proszę o szybką odpowiedz "SYN" Czeka żeby pograć :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Najlepiej ściągnij przedni panel konsoli i sprawdź jakiego koloru są kable nad napędem. Rozumiem ze to xbox fat jasper

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

4. daniel 2445

daniel 2445 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
  5. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia: