1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebny jeden poradnik

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez muniek110, Lipiec 28, 2009.

1. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Witam
    Znalazłem zapotrzebowanie na poradnik dotyczący jak zbierać colletors pointy na rs żeby wymieniać na premium. Najlepiej żeby było ze zdjęciami gdzie się zarejestrować etc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce
    jest ten poradnik, brattanek chyba pisał -.- poszukaj

4. dantebmw

dantebmw Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wawa
    Tego tematu już chyba nie ma ale znam ziomka który zawsze odpowie na ten temat.Jego nick to Google odezwij się do niego to na bank ci odpowie. :)

PS.
    musisz poprostu w ciagu 1 miech uzbierac 10k pkt.Jak ... proste upload pliku o wadze 7gb 3 osoby sciagna i masz darmowe konto na miech tylko nie wiem jakie parametry

PS.2
    Niechce mi sie poprawiac bledow

5. muniek110

muniek110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    wielkie dziex

Wczytywanie...